OYUN

Taktiksel VR FPS Zero Killed Kapalı Beta Duyurusu

. Rainbow Six Siege’ın taktik oyununu, Counter-Strike ve SWAT 4’ün ekipman ve gadget’ların PvP çok oyunculu, oyununu bir araya getirerek, sanal gerçekliğe entegre etmek. Bu hayal bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosu olan Ugnibit tarafından gerçekleştiriliyor.

Oyunun yoğun olarak takım işbirliğine ve iletişime odaklandığı söyleniyor. Oyuncular, uyarlanabilir ve sanal savaş alanındaki değişen koşullara tepki göstermeleri gerekiyor.

FPS Zero Killed Kapalı Beta

Zero Killed

Oyuncular, oyun içinde karakter olarak ağır zırhlı Big Foot’dan eski Donanma yıkım uzmanı Ox’a kadar uzanan, karakterler den birini seçebilecekleri on farklı karaktere sahip olacaklar. Her karakterin, seçim yapabileceğiniz bir dizi oyun stilleri, benzersiz gadget’ı ve özel desteği var.

Data Steal, Domination, Hunt ve Turnuva dahil olmak üzere planlanan dört oyun modu var. Bunların her biri Nükleer, Banliyö ve Kanalizasyon olarak adlandırılan üç haritada gerçekleşecek.

4 vs 4 olarak oynanacak oyunda. Oyuncular teleport olmadan çevreyi gezebilecekler ve sprint, tırmanma ve merdiven kayması gibi hareketler de dahil olacak.

Oyuncular, diğer oyunculara karşı avantaj sağlamak için farklı ekipmanlardan ve araçlardan yararlanabilecekler. Bir düşmana el bombası fırlatmak gibi dinamik eylemler de mümkün.

Zero Killed

Geliştirme ekibi, geri tepme, hasar modelleri ve engel penetrasyonu gibi gerçekçi silah davranışlarını hedeflemiştir. Tüm silahlar kullanımı kolay holografik veya lazer dürbünler ile donatılmıştır.

Eylül 2018’de ve için Steam’de yayınlanması planlanıyor. Oyuncular resmi Zero Killed web sitesini ziyaret ederek kapalı beta için kayıt yapabilirler.

  Accounting+ PlayStation VR'a Geliyor

Benzer İçerikler

Ark Park Dinazor Dünyasında Savaşmaya Hazır Olun

Star Shelter İle Uzayda Hayatta Kalmaya Çalışacaksınız

Yeni Çıkan PSVR Oyunları ve İçerikeri. 29.07.2017

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir