OYUN

VR FPS War Dust Alpha Dönemi Başlıyor

iddalı geliyor. Stand Out: VR Battle Royale, şu anda piyasadaki en iddialı VR oyunlarından biri ve Steam Erken Erişim’de. Fortnite ve PlayerUnknown’ın Battlegrounds (PUBG) benzeri savaş royale oyunu elbette ama tamamen VR için hazırlanmış. Silahlarını etraftan toplayabilir ve donatabilir siniz, çevrede bulunan tepelere merdivenlere tırmanabilir ve bulunduğunuz alanlarda kamufle olarak gizlenebilir siniz.

War Dust

küçük bir indie stüdyosu olsa da, oyun alanlarında görsel olarak çok üst seviye kaliteli görseller beklemeyin, ama firmanın kendine özel bir topluluğu var ve bu bahsettiğimiz eksikleri görmezden gelirseniz gerçekten eğlenebilirsiniz. Şimdi War Dust ile işleri daha da zorlayacak gibi görünüyorlar.

War Dust, 64 oyuncunun aynı anda oynayabilme özelliği ile Stand Out’daki oyuncu sayısını iki katına çıkarıyorlar. Tabi bunun yanında daha fazla silah seçeneği, büyük objektif haritalar ile Battlefield VR hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daha fazlasını sunuyor. Şuan oyun Alpha’da

Yukarıdaki videoda, War Dust size başka bir VR FPS oyundan çok daha fazlasını sunacağı harika özellikleri görebilirsiniz. Jet veya helikopterleri uçurabilir, tankları ve ATV’leri kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Firmanın yayınladığı basın açıklamasında War Dust’a yönelik geliştirmeler sonucunda diğer VR gözlükler için yapılan bir çok oyundaki gibi küçük ölçekli çatışmalardan daha ziyade  oyunculara ”gerçek destansı bir savaşın parçası olma hissini yaşatmak” olduğunu söylüyor.

Burada tabi yine en büyük kaygımız şuan için oyuncu sayısı olacak. ’ye özel Firewall Zero Hour oyununda 4X4 oyunculu bir VR Shooter oyunda bile bazen oyuncu beklerken zaman aşımına uğramalarının artması ile Sony, oyuncu sayısı konusunda oldukça endişeli yaklaşımlarda bulunmuştu.

War Dust

PSVR, 3 milyon kullanıcı olduğunu düşünürsek, yine de oyuncu beklerken zaman aşımına uğramak ve oyuncu bulamamak gibi durumları görmek belkide Ear Dust içinde aynı şekil oyuncu sayısı konusunda kaygılarımızı pekiştiriyor. 64 oyuncunun bir araya geleceği Rift, Vive ve VR gözlük düşünüyorum, ne kadar bundan şüphe etsek de, Raptor Lap bu durumdan hiç etkilenmiyor gibi duruyor.

  VR Ok Atma Oyunu oVRshot Yeni Güncelleme Geldi

Ward Dust’da 64 Kişi Gerçek Zamanlı Savaşacak

War Dust oyununda, siz ve 31 diğer oyuncu, rakibiniz olacak 32 oyuncu ile birlikte 64  kişi aynı haritada yer alacak ve aynı anda savaşacaksınız. Hava saldırıları, it dalaşı, tanklar ve daha fazlası, dürüst olmak gerekirse tüm bu vaad edilenleri olması çok iddalı gibi görünüyor.

Raptor Lab’ın bu oyunla birlikte kendini ıspatlayacağını düşünmeyin. Steam listesinde şuan da 4 oyunu var ve şimdi War Dust yakında çıkacak oyunu olacak. Hali hazırda VR Oyunu olarak  Deus Vult adlı fantazi temalı oyununu deneyebilirsiniz.

VR Shooter War Dust

, , , gibi yakında çıkacak bir çok VR FPS  oyunun içinde bulunacağı bir yarışta. War Dust, çevirimiçi 64 oyuncunun bir araya gelerek, aynı anda savaşmasını sağlaması biraz zaman alacak gibi görünüyor.

War Steam ile ilgili daha fazla bilgiyi resmi Steam sayfasında bulabilirsiniz ve 12 Ekim 2018’de başlayacak olan Alpha test dönemine katılmayı düşünürseniz, şirketin resmi Discot kanalı buradan yapabilir siniz.

Benzer İçerikler

Ghost in the Toybox: Bölüm 1 PlayStation VR’a Geliyor

Kingdom Hearts VR Oyunu PSVR İçin Geliyor

Turtle Rock Studios’tan Oculus İçin Yeni VR Macera Oyunu Duyurusu

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir