VR FPS War Dust Alpha Dönemi Başlıyor

iddalı geliyor. Stand Out: VR Battle Royale, şu anda piyasadaki en iddialı VR oyunlarından biri ve Steam Erken Erişim’de. Fortnite ve PlayerUnknown’ın Battlegrounds (PUBG) benzeri savaş royale oyunu elbette ama tamamen VR için hazırlanmış. Silahlarını etraftan toplayabilir ve donatabilir siniz, çevrede bulunan tepelere merdivenlere tırmanabilir ve bulunduğunuz alanlarda kamufle olarak gizlenebilir siniz.

küçük bir indie stüdyosu olsa da, oyun alanlarında görsel olarak çok üst seviye kaliteli görseller beklemeyin, ama firmanın kendine özel bir topluluğu var ve bu bahsettiğimiz eksikleri görmezden gelirseniz gerçekten eğlenebilirsiniz. Şimdi ile işleri daha da zorlayacak gibi görünüyorlar.

, 64 oyuncunun aynı anda oynayabilme özelliği ile Stand Out’daki oyuncu sayısını iki katına çıkarıyorlar. Tabi bunun yanında daha fazla silah seçeneği, büyük objektif haritalar ile Battlefield VR hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için daha fazlasını sunuyor. Şuan oyun Alpha’da

Yukarıdaki videoda, size başka bir oyundan çok daha fazlasını sunacağı harika özellikleri görebilirsiniz. Jet veya helikopterleri uçurabilir, tankları ve ATV’leri kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Firmanın yayınladığı basın açıklamasında ’a yönelik geliştirmeler sonucunda diğer VR gözlükler için yapılan bir çok oyundaki gibi küçük ölçekli çatışmalardan daha ziyade  oyunculara ”gerçek destansı bir savaşın parçası olma hissini yaşatmak” olduğunu söylüyor.

Burada tabi yine en büyük kaygımız şuan için oyuncu sayısı olacak. PSVR’ye özel Firewall Zero Hour oyununda 4X4 oyunculu bir VR Shooter oyunda bile bazen oyuncu beklerken zaman aşımına uğramalarının artması ile Sony, oyuncu sayısı konusunda oldukça endişeli yaklaşımlarda bulunmuştu.

VR Shooter

PSVR, 3 milyon kullanıcı olduğunu düşünürsek, yine de oyuncu beklerken zaman aşımına uğramak ve oyuncu bulamamak gibi durumları görmek belkide Ear Dust içinde aynı şekil oyuncu sayısı konusunda kaygılarımızı pekiştiriyor. 64 oyuncunun bir araya geleceği Rift, Vive ve VR gözlük düşünüyorum, ne kadar bundan şüphe etsek de, Raptor Lap bu durumdan hiç etkilenmiyor gibi duruyor.

Ward Dust’da 64 Kişi Gerçek Zamanlı Savaşacak

oyununda, siz ve 31 diğer oyuncu, rakibiniz olacak 32 oyuncu ile birlikte 64  kişi aynı haritada yer alacak ve aynı anda savaşacaksınız. Hava saldırıları, it dalaşı, tanklar ve daha fazlası, dürüst olmak gerekirse tüm bu vaad edilenleri olması çok iddalı gibi görünüyor.

’ın bu oyunla birlikte kendini ıspatlayacağını düşünmeyin. Steam listesinde şuan da 4 oyunu var ve şimdi yakında çıkacak oyunu olacak. Hali hazırda VR Oyunu olarak  Deus Vult adlı fantazi temalı oyununu deneyebilirsiniz.

VR Shooter

, , , gibi yakında çıkacak bir çok   oyunun içinde bulunacağı bir yarışta. , çevirimiçi 64 oyuncunun bir araya gelerek, aynı anda savaşmasını sağlaması biraz zaman alacak gibi görünüyor.

War Steam ile ilgili daha fazla bilgiyi resmi Steam sayfasında bulabilirsiniz ve 12 Ekim 2018’de başlayacak olan Alpha test dönemine katılmayı düşünürseniz, şirketin resmi Discot kanalı buradan yapabilir siniz.

Benzer İçerikler

VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

Sibel UNAL

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Frostpoint VR: Proving Grounds Açık Betasına Katılabilirsiniz

Beren BULUT

Population: One Tanıtım Videosu

Sibel UNAL

2020’de En Çok Beklenen VR Oyunlar

Sibel UNAL

Population: One Ön İncelemesi Heyecan Verici VR Savaşı

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments