VR FPS Roguelite OUTLIER VR Demo Sürümü İle Silahları Deneyebilirsiniz

Outlier VR fragmanı, elde taşınabilen silahların ötesinde, eldivenlerinizin arkasına modüller olarak takılarak anında değiştirilebilen bazı sihir benzeri güçler de gösteriyor.

1 dakika, Okuma Süresi

Üç benzersiz VR oyunu geliştiren bağımsız VR stüdyosu Joy Way, bu hafta, VR için tasarlanmış yaratıcı silahlarla ilgimizi çeken bir VR roguelite olan OUTLIER VR için bir demo duyurdu.

Geliştirici Joy Way, oyuncuların oyunun ilginç VR FPS oynanışı hakkında fikir edinmeleri için 1,5 saatlik içerik sunduğu bir Outlier demosu yayınladı. Demo şu anda Steam’de mevcut.

Stüdyo aktif olarak geri bildirim talep ediyor; Demoyu oynadıysanız ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız, buradaki geri bildirim formunu doldurabilirsiniz.

Demonun üç yetenek, dört silah, dört düşman, bir boss ve 13 güçlendirme içeriyor, demonun bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan tam oyun sürümünün kapsamıyla ne kadar uyumlu olacağı ile ilgili net bir bilgi yok.

Outlier VR Oyunu Demo Sürümü

Outlier fragmanı, elde taşınabilen silahların ötesinde, eldivenlerinizin arkasına modüller olarak takılarak anında değiştirilebilen bazı sihir benzeri güçler de gösteriyor. Fragmanda hem fırlatılabilir bir ateş topu hem de bir tür zorlama hareketi görüyoruz. Stüdyo, daha fazlasını yapmak için bu tür yetenekleri birleştirebileceğinizi söylüyor.

İlginç silahlar, büyüler ve sağlam görseller arasında, zaten merak uyandıracak çok şey var, ancak yüksek hızlı çubuk tabanlı hareket hem rahatlık hem de daldırma için özellikle çekici görünmüyor. Joy Way, prototip oluşturma ve neyin işe yaradığını bulma konusunda rehber hazırladı, bu nedenle oyunun şimdi ile lansman arasında ve hatta 2021’in sonlarında piyasaya sürülmesi beklenen erken erişim döneminde biraz daha değişme şansı var.

Yorum yazın

TeknoVR