OYUN

VR FPS Raw Data İçin Yeni Video Yayınlandı

. Geliştirici Survios geçtiğimiz günlerde robotla savaşan birinci kişi atıcı (FPS) ‘nin Erken Erişimi sonlandırmalarına az kaldığını duyurdu. Oyuncuların tam sürümden neler bekleyebileceklerini gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Yeni VR FPS Raw Data Çok Yakında Yayınlanacak

Kısa videoda, oyunun öyküsüne yer veriliyor, direnişin tam olarak neya karşı savaştığını sorguluyor. Oyuncuyu, 2271’in gelecekte dünyanın birçok yerinde kontrolü olan bozuk Eden Corporation’ı yıkmaya çalışan direnişin bir parçası rolüne sokuyor.

Oyuncular, Saija the Cyber-Ninja, Bishop the Gun Cleric veya Boss Merc Caddesi gibi çeşitli kahramanlar arasından seçim yapabilir.

VR FPS Raw Data
VR FPS Raw Data

Eden Corporation’ın karargahına sızmak ve şirkete zarar verecek bilgi bulmak için göreve çıkarken, birlikte gitmeyi ya da diğer oyuncularla takım kurmayı seçebilirler. Eden, sırlarını korumak için bir sürü robota sahip olsa da, oyuncuların onları çıkarmak için silah ve cephanelerini nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri gerekecek.

VR FPS Raw Data, 5 Ekim 2017’de HTC Vive ve Oculus Rift için tam sürüm olarak piyasaya sürülecek. sürümünün 10 Ekim’de Kuzey Amerika’da ve Avrupa’da 11 Ekim’de yayınlanması bekleniyor.

Aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

VR OTTO, Raw Data hazır olduğunda size daha fazla bilgi sağlayacaktır.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”no”][/miptheme_adssystem]

  Oculus Yeni Patentini Duyurdu

Benzer İçerikler

Skyrim VR, Önümüzdeki Yıl HTC Vive’a Geliyor

Dragon Quest VR Donanımları ile Birlikte Tam Bir VR JRPG

Facebook Sosyal VR Platform Spaces Oyunu: Bait! Arctic Open

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir