VR Evcil Hayvan Oyunu

VR Evcil Hayvan Oyunu, RoVR tarafından oluşturuldu.

Oyunu,yukarıda gösterilen bu küçük . RoVR, Ridgeline Labs  tarafından oluşturuldu, firma aynı zaman da Wizdish ROVR adı ile VR simülatörler üretmektedir ve Türkiye resmi satıcısı VR OTTO dur.

Oyunu

Ridgeline Labs’ın CEO’su Henry Zhou, “Oyunumuzda, insanların evcil hayvan merakını konu aldık, bir çok insan evinde bir evcil köpek beslemek istese de, kimi zaman sorumluluk alamamak kimi zaman da koşulların uygun olmamasından dolayı bunu yapamıyorlar, biz bunu sanal ortamda gerçekleştirmek istedik hem yetişkin insanlar hem çocuklar için geliştirilen uygulama ile insanlar köpeklerini büyütebilir, oynayabilir, onlar ile duygusal bağ kurabilirler.”,

Firma ile yaptığımız konuşmada “Oyuncular, gerçek bir köpek sahibi olan insanlardan yola çıktık, oyuncular köpekleri ile beslenmek, oynamak, birlikte yürümek ve VR köpeği ile yarışmalara katılmak gibi RoVR’de birçok şey yapabilirler!”

Adil olmak gerekirse, gördüğümüz ilk oyunu değil ama diğerleri arasında Kitten, Fantasy Pets ve My Own Pet gibi konrad,  RoVR, gördüğümüz en zengin özelliklere, görsellere sahip ve büyüleyici görünmekte.

RoVR, Ridgeline’ın oyun gelişimi için bir ay içinde para toplama amaçlı bir Kickstarter kampanyası başlatmayı hedeflediğini söyledi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Twitter’daki Ridgeline Labs’ı takip etmeyi unutmayın.

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Space Pirate Trainer – VR Oyun

İsa KAYA
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x