Vertigo 2 ile kendi seviyelerinizi inşa edebilir ve paylaşabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve özel seviyeleri dünyayla paylaşın ya da senaryoyu yeniden düzenlenmiş dövüş ve yepyeni bir cephanelikle yeniden deneyimleyin

1 dakika, Okuma Süresi

Zach Tsiakalis-Brown’ın bilimkurgu VR nişancı oyunu Vertigo 2 (2023),  Valve’ın en çok beğenilen oyunu Half-Life: Alyx ile karşılaştırılıyor, ancak geliştirici, kendi oyununuzu yaratmanın bir yolunu sunarak Valve’ın oyun kitabından bir özellik daha alıyor. Yakında çıkacak bir sanal alan DLC’sinde Vertigo tabanlı seviyelere ve modlara sahip olabileceksiniz.

Tsiakalis Brown, bunun ücretsiz bir güncelleme olacağını ve Steam Workshop desteğine sahip olacağını söylüyor, bu da kreasyonlarınızı geçmişte Half-Life: Alyx modlarında gördüğümüz gibi paylaşabileceğiniz anlamına geliyor.

Editörün, Vertigo Remastered (2020  ) için yayınlanan Sandbox DLC  ile karşılaştırmalara davet eden bir VR-içi ilişki olduğu söyleniyor; bir seviye editörü ve atölye.”

Vertigo Remastered DLC’nin açıklamasında “Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve özel seviyeleri dünyayla paylaşın ya da senaryoyu yeniden düzenlenmiş dövüş ve yepyeni bir cephanelikle yeniden deneyimleyin” yazıyor.

Daha fazlası için Tsiakalis-Brown’un Twitch’te sanal alan DLC’sini oluşturma sürecini buradan takip edebilirsiniz. “Şimdiden Vertigo Remastered sanal alanından daha iyi göründüğünü” belirtmesine rağmen, korumalı alanın gelişiminin tamamını yayınlamayacağını söylüyor.

Yorum yazın

TeknoVR