TPCast Kablosuz VR Adaptörü Yıl Sonunda Kullanıcılara Ulaşacak

Geçtiğimiz ay TPCast Kablosuz VR Adaptörü için İngiltere’de ön siparişler açılmıştı. Fakat cihazın dağıtımı konusunda herhangi bir bilgi verilmemişti. Şirket Avrupa’dan ön sipariş verenlerin yıl sonuna kadar cihazlarının ellerine ulaşacağını belirtti.

TPCast Oculus Rift gözlüğün üst kısmına tutturulan ve herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan sanal gerçeklik deneyimini yaşamanızı sağlayan bir cihaz. Bu adaptörle kullanıcılar VR’ı kablo kalabalığından kurtularak deneyimleyebilecek. Üst düzey VR gözlükler, HDMI, USB, güç konnektörleri, ses, veri ve güç ileten kablolara sahip. TPCast ile kullanıcılar. kablolu bağlantı kullanan kullanıcılar ile hiç bir fark olmaksızın aynı deneyimden faydalanabilecekler.

TPCast Kablosuz VR Adaptörü

TPCast Kablosuz VR Adaptörü
TPCast Kablosuz VR Adaptörü

TPCast CEO Michael Liu:

TPCast benzersiz kablosuz teknoloji çözümleri ile Oculus Rift başlık setini desteklemeyi ve VR kullanıcılarına yüksek kaliteli ve sürükleyici VR ile karşılaşmayı taahhüt ediyor. TPCast kablosuz bağdaştırıcısı ile, hiçbir kablo takılı olmadan tam bir hareket özgürlüğü sağlayarak VR kullanımını ve deneyimini değiştireceğiz.

TPCast kablosuz adaptörü Oculus Rift için tasarlanmış özel bir aksesuardır. Kit dört parçadan oluşuyor. PC TX Modülü (TX), RX Modülü (RX), bir yönlendirici ve bir şarj cihazı bulunan bir pil.

Kit, orijinal Oculus Rift ürününü değiştirmeden HMD ve PC arasında kablosuz bir bağlantı kuruyor. Adaptör, gözlüğe kablosuz modül ile güç sağlamak için bir pil ile birlikte geliyor ve beş saate kadar kullanım süresi veriyor.

Oculus Rift için TPCast kablosuz adaptörü için Avrupalı tüketiciler 389 £ fiyat üzerinden ön sipariş verebilir.

[related-post id=”8233″]

VROTTO, güncel ve gelecek Sanal Gerçeklik Aksesuarları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More