Thyng 4.0 ile Kişisel AR Deneyimlerinizi Oluşturabileceksiniz

 

Apple’ın ’inin piyasaya sürülmesi, kullanarak uygulama oluşturmak ve geliştirmek isteyen bir çok marka ve şirketin deyim yerindeyse iştahını kabarttı. Peki bu büyük işletmelerin yanında küçük işletmeler ve normal bireyler bu teknolojiyi nasıl geliştirebilecek veya kullanabilecek sorusunu da sormadan edemiyoruz. Bu soruya cevap olarak da artık 4.0 var. Uygulama kullanıcıların kendi fotoğraf ve videolarıyla öğeleri yaratmasına olanak veren ile geliştirilmiş bir uygulama.

tarafından desteklenen , kullanıcıların iPhone veya iPad’inde, AR masa gibi yüzeyleri canlandırarak içerik oluşturmasını sağlıyor. Kullanıcılar fotoğraf ve videoları proje olarak kaydedebilir ve etrafında dolaşabilirler. Onları farklı bir perspektifden görebilirler.

4.0 sıyla Kişisel Deneyimler Yaratın

4.0

4.0, herkesin AR deneyimleri oluşturmasına izin verecek sezgisel, çok amaçlı bir AR yazma aracı oluşturma amacı ile tasarlandı. Arayüz, kullanıcıların kendi fotoğraflarını, videolarını eklemelerini veya nesne kitaplığında bulunan 3B nesnelerden herhangi birini kullanmalarını sağlayacak basit bir dokun bırak işlemine sahip olacak şekilde tasarlandı.

CEO’su Ed LaHood,

4.0 ile artık kendini ifade etme ve kendi deneyimlerinizi oluşturmak için kullanılabilir. Kendi fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanarak, evinizde, dışarıda veya nereye giderseniz gidin, herhangi bir yerde var olabilecek muhteşem ortamları yaratmak kendinizi ifade etmenizi de sağlayacak.

, platformunun AR yaratma deneyimleri yapmasına ve aynı zamanda küçük şirketleri ve markaları artırılmış gerçekliği kendi pazarlama stratejilerine dahil ederek profillerini yükseltmeye teşvik etmesine yardımcı olacağını umuyor. uygulamasını kullanarak özel deneyimler üretmek için şirketler ve markalarla çalışmaya istekli olduklarını söylüyor.

4.0, çalıştıran kullanıcılar için Apple App Store’dan indirilebilir.

VROTTO, güncel ve gelecek haberleri hakkında bilgi vermeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Apple, Yeni Telefonlarına Anında AR ve Derinlik Haritalama için LiDAR Tarayıcıyı Ekledi

Sinem ALADAG

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Sony’nin Uzaysal Gerçeklik Ekranı 3D Görüntüleme Sorununa Farklı Bir Açıdan Çözüm Buluyor.

Mina

Oculus Quest 2 Satışta, Fiyatı ve Özellikleri

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x