ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri CES 2018’de Olacak

uzmanı Gen, X1 akıllı gözlüklerini ağustos ayında duyurmuştu.  X1  CES 2018’de sergileyecek. CES 2018’de bir çok firma rekabet edecek gibi görünüyor.

X1

ABD Savunma Bakanlığı için de çalışan şirket yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahip. Akıllı gözlükler AR yazılımı ile birlikte eğitim, kurumsal ve tüketici alanlarında kullanılmak üzere kullanıcılara sunulacak. X1 akıllı gözlükleri, 8 saate varan kullanım süresi, 1280x720p binoküler ekran, GPS, 3 eksenli jiroskop, 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli pusula, BlueTooth ve değiştirilebilir 2.400 mAh pillere sahiptir. Gözlük eğitim merkezleri başta olmak üzere kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmak üzere tasarlandı.

ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri
X1

Gözlükte ileriye bakınca ne üzerinde çalışıyorsanız o konunun görüntüsünü verirken, sola baktığınızda rehberlik için uzaktaki bir uzmanla canlı video ve sesli görüşme yapabileceksiniz. Sağ tarafa bakarsanız uzman tarafından ortaya çıkarılan AR verileri ile karşılacaksınız.

Gen’in Başkanı Nick Cherukuri:

Artırılmış Gerçeklik, bakış açınıza dijital bilgi yerleştirerek ya da internetle bağlanarak, yeni bir etkileşim çağı getirme potansiyeline sahiptir. Entegre teknolojilerimiz, işletmeleri daha etkin hale getirmekte ve bugünün gerçeklerini güçlendirmektedir.

[related-post id=”8328″]

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Facebook ekibi artırılmış gerçeklik gözlüğü konusundaki çalışmalarını sürdürüyor

Mina

Magic Leap AR Başlık Seti İçin İlk 5 Deneyimini Tanıttı

Beren BULUT

Ana Sayfa2

Mina

Kia Stinger 4D Sanal Gerçeklik Test Sürüşü

Bilal TEMIZ

The Inpatient VR Korku Oyunu Yeni Fragmanı Yayınlandı

İsa KAYA

Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian AR

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments