ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri

ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri CES 2018’de Olacak

uzmanı Gen, X1 akıllı gözlüklerini ağustos ayında duyurmuştu.  X1  CES 2018’de sergileyecek. CES 2018’de bir çok firma rekabet edecek gibi görünüyor.

X1

ABD Savunma Bakanlığı için de çalışan şirket yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahip. Akıllı gözlükler AR yazılımı ile birlikte eğitim, kurumsal ve tüketici alanlarında kullanılmak üzere kullanıcılara sunulacak. X1 akıllı gözlükleri, 8 saate varan kullanım süresi, 1280x720p binoküler ekran, GPS, 3 eksenli jiroskop, 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli pusula, BlueTooth ve değiştirilebilir 2.400 mAh pillere sahiptir. Gözlük eğitim merkezleri başta olmak üzere kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmak üzere tasarlandı.

ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri
X1

Gözlükte ileriye bakınca ne üzerinde çalışıyorsanız o konunun görüntüsünü verirken, sola baktığınızda rehberlik için uzaktaki bir uzmanla canlı video ve sesli görüşme yapabileceksiniz. Sağ tarafa bakarsanız uzman tarafından ortaya çıkarılan AR verileri ile karşılacaksınız.

Gen’in Başkanı Nick Cherukuri:

Artırılmış Gerçeklik, bakış açınıza dijital bilgi yerleştirerek ya da internetle bağlanarak, yeni bir etkileşim çağı getirme potansiyeline sahiptir. Entegre teknolojilerimiz, işletmeleri daha etkin hale getirmekte ve bugünün gerçeklerini güçlendirmektedir.

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Apple, Yeni Telefonlarına Anında AR ve Derinlik Haritalama için LiDAR Tarayıcıyı Ekledi

Sinem ALADAG

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Sony’nin Uzaysal Gerçeklik Ekranı 3D Görüntüleme Sorununa Farklı Bir Açıdan Çözüm Buluyor.

Mina

Oculus Link Özellikleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x