AR Gözlükleri

ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri CES 2018’de Olacak

uzmanı Gen, X1 akıllı gözlüklerini ağustos ayında duyurmuştu. ThirdEye X1 Gözlükleri CES 2018’de sergileyecek. CES 2018’de bir çok firma rekabet edecek gibi görünüyor.

ABD Savunma Bakanlığı için de çalışan şirket yaklaşık 20 yıllık bir geçmişe sahip. Akıllı gözlükler AR yazılımı ile birlikte eğitim, kurumsal ve tüketici alanlarında kullanılmak üzere kullanıcılara sunulacak. X1 akıllı gözlükleri, 8 saate varan kullanım süresi, 1280x720p binoküler ekran, GPS, 3 eksenli jiroskop, 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli pusula, BlueTooth ve değiştirilebilir 2.400 mAh pillere sahiptir. Gözlük eğitim merkezleri başta olmak üzere kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmak üzere tasarlandı.

ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri
ThirdEye X1 Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri

Gözlükte ileriye bakınca ne üzerinde çalışıyorsanız o konunun görüntüsünü verirken, sola baktığınızda rehberlik için uzaktaki bir uzmanla canlı video ve sesli görüşme yapabileceksiniz. Sağ tarafa bakarsanız uzman tarafından ortaya çıkarılan AR verileri ile karşılacaksınız.

ThirdEye Gen’in Başkanı Nick Cherukuri:

Artırılmış Gerçeklik, bakış açınıza dijital bilgi yerleştirerek ya da internetle bağlanarak, yeni bir etkileşim çağı getirme potansiyeline sahiptir. Entegre teknolojilerimiz, işletmeleri daha etkin hale getirmekte ve bugünün gerçeklerini güçlendirmektedir.

, güncel ve gelecek Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  HTC Vive Yeni Başlığını Vive Focus Adıyla Piyasaya Çıkaracak

Benzer İçerikler

Deadpool, Marvel Powers Unıted VR’a Hazırlanıyor

Yeni Pico Neo Bağımsız VR Gözlük Vive Wave İle Uyumlu Olacak

Formex Swıss AR Kullanarak Müşterilerine Saatleri Denemelerini Sağlıyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir