OYUN

The Walking Dead: Our World AR Oyunu olarak Geliyor İlk Fragman Yayınlandı.

, herkes, Niantic Labs’un Pokemon ile yaptığı gibi AR çatısı altına girmek istiyor. Pokemon çılgınlığı son bir yılda biraz azalmış gibi görünse de, bu fenomenin kendi değerini azaltacak gibi görünmüyor. Pokemon piyasaya çıktığında dünyayı hiçbir şeyin olmadığı gibi ele geçirdi ve hatta işletmelerin çalışma biçimlerini bile değiştirmeyi başardı. Dünya üzerinde özellikle hayat koşullarını değiştirebilecek böyle bir oyun olmamıştı. Başlarda oyun ile ilgili olumlu olumsuz bir çok olay anlatılsa da, Pokemon tüm dünyada büyük bir popülasyon kazandı.

, AMC ile yeni AR oyunlar için işbirliği içinde, gelecek mobil AR oyunlarının arasına ’i dahil etmek için yoğun bir çalışma içindeler.

The Walking Dead: Our World, Pokemon gibi bir sansasyonun ardından, konum tabanlı olarak insanları yaşayan ölüler ile buluşturmayı düşünüyorlar. İlk film fragmanında, yaklaşmakta olan oyuna ilk izlenimimizi aldık. Gerçekte olduğundan çok daha heyecan verici hale getirmek için film boyunca bir çok gösterişli, heyecan verici detaylar var.

Rolling Stone’taki Next Games’in yaratıcı direktörü Mikael Achren, “The Walking Dead ile her yerde dünyanın hangi çizgide olacağını merak ediyorsunuz,” diyor Mikael Achren. “Her zaman Helsinki’de dünyanın ne olacağını merak ediyorum. Gösterinin hayranları tarafından merak edilen en büyük sorulardan biridir. Bu, kendi çevrenizde olup bitenler hakkında fikir verecektir. “

The Walking Dead: Our World AR Oyun

Makaleye göre, sadece The Walking Dead: Our World adlı bölgede kendi çevrenizde zombi yapmaya değil, popüler AMC televizyon dizisinden de Rick, Daryl ve Michonne’ın dijital rekreasyonlarına rastlayabilirsiniz. Oyun, aslında silahlarınızı (el bombaları, kılıçlar ve tabancalar gibi) hedef aldığınız ve size doğru dönüştürülmüş gerçek zamanlı olarak zombi vurduğunuz için, Pokemon Go‘dan hoşlandıklarından çok daha fazla aksiyon dolu görünüyor. Buradaki düşünce, telefonunuz nerede olduğunuzu bilecek ve bulunduğunuz yere uygun içeriği sunacak. Dünyadaki hareketli zombileri sanki oradaymış gibi görme şansına sahip olacaksınız.

  Snow Fortress VR Kar Topu Savaşı PlayStation VR İçin Yayınlandı

The Walking Dead: Our World’un şuan için netleşmiş bir çıkış tarihi yok. The Walking Dead’i temel alan VR oyunlarının da gelişmekte olduğunu biliyoruz, ancak bu projeler hakkında hala net bilgiler sunulmamıştır yakın zamanda gelişmeler oldukça size aktaracağız.

Bu yeni The Walking Dead, AR oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benzer İçerikler

Survios Oyunu Sprint Vector PlayStation VR’a Geliyor

Dick Wilde 2 Duyuruldu Harika Bir VR Shooter Geliyor

Crowe: The Drowned Armory Oculus Rift Versiyonu Geliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir