The Solus Project Yakında PlayStation VR’a Geliyor

Geliştiriciler Teotl Studios ve Grip Digital, hayatta kalma temalı oyun olan The Solus Project‘in 18 Eylül 2017’de PlayStation VR‘a geleceğini duyurdu.

Daha önce Oculus Rift ve HTC Vive için Steam’de olan Solus Projesi oyuncuyu bir izci rolüne koyuyor. Dünya yıkıldığından beri insan kolonisi, uygun bir alan aramak için uzak bir gezegende arama yapmak üzere gönderildi. Olaylar geminin tahrip edilmesiyle başlıyor. Oyuncu hayatta kalabilmek için gezegenin sırlarını keşfetmek ve savaşmak zorundadır.

The Solus Project

Geliştiriciler oyunun içerisine 200’den fazla sır sakladı. Oyuncular dolaşabilir ve gizemleri keşfetmek için geniş mağara sistemlerini keşfedebilirler. Adaları, mezarları, mağaraları ve daha fazlasını içeren keşfetmek için özenle inşa edilmiş on seviyesi vardır. Gündüz ve gece döngüsü ve dinamik hava durumu sistemi, yaşayan bir ekosistemin belirli bir atmosferi ve duygusu sunmak için tasarlanmıştır.

Geliştiriciler, 15 saatlik oyun oynamayı vaat ediyor. Araştırabileceğiniz gizemli geniş bir çevre var. Bu gezegenin içindeki bulmacaları çözerek eşyaları toplamanız gerekiyor.

The Solus Project İle Uzay Ortamında Savaşın

The Solus Project PlayStation Store’da hangi fiyat noktasında olacağının henüz kesinleşmediği halde Steam versiyonu şu an £ 14.99 (GBP) seviyesinde sunuluyor ve böylece fiyatın kabaca eşdeğer olması bekleniyor.

VR OTTO, güncel ve gelecek oyunlar hakkında bilgi vermeye devam edecek.

Benzer İçerikler

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

VR Korku Oyunları – Sanal Gerçeklik Korku Oyunları

Beren BULUT

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x