OYUN

The Exorcist: Legion VR Bölüm 3 Skin Deep Fragmanı Yayınlandı

İngiliz geliştirici Wolf and Wood serisi olan fragmanı yayınlandı. Stüdyo diğer fragmanlarda olduğu gibi oyun görünümlerini göstermeden kısa bir izlenim sunuyor. Ay ışığında aydınlatılmış bir ortamda ürkütücü bir tanıtım videosu ile karşı karşıyasınız.

Bölüm 3 Skin Deep Fragmanı

Video garip görünümlü bir video ile başlıyor ve kameranın hareket etmesiyle de bebeğin evin içinde olduğu görülüyor. Fragmanda ki kadın ağlama sesleri de insanı ürkütmeye yetiyor.

Bölüm 3’ün hikayesi ise kasabada oluşan bebek ölüm dalgaların konu ediniyor. Bazı yetişkinler sürekli yaşlı bir kadının sakinleştirici sesini duyduklarını da söylüyor. Bu yaşlı kadın ise tarih boyunca bebek ölümlerinden sorumlu tutulan Abyzou adı verilen bir iblis. Masum insanlar bu iblisin kurbanları oluyor. Bir dedektif olarak gizemli davayı çözmeye çalışacaksınız.

Bölüm 3: Skin Deep, yıl sonundan önce Steam ile ve için piyasaya çıkacak. Önceki iki bölüm bir paket halinde  7.18 £ karşılığında satın alınabilir. Bölüm 3 için henüz bir fiyat belirtilmedi.

, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Vahşi Batıda Savaşa Hazır Olun Guns'n'Stories: Bulletproof VR

Benzer İçerikler

Sólfar Studios’un Yeni Oyunu 2018’de Geliyor: IN DEATH

SteamVR Şubat Rift, Vive, Windows VR Kullanım Oranları

Amazon HTC Vive TPCast Kablosuz VR Adaptörü Satışına Başladı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir