OYUN

VR Korku Uygulaması The Bellows’un PSVR için Yeni Tanıtım Videosu

Resident Evil 7 PlayStation VR‘de ()  piyasaya çıktığından beri yaklaşık altı ay geçti ve biz bu platform dışında başka bir korku oyunuyla karşı karşıyayız. ‘un PSVR için yeni tanıtım videosu yayınlandı.

Castle Step‘den VR korku tecrübesi olan Bellows, yakında ‘nin  PlayStation oyun platformuna geçiyor. Oyunu zaten duymuş olabilirsiniz; HTC Viveda geçen yılın eylül ayında piyasaya sürüldü. Bir evin içinde yalnız kalmaktan korkmaya başlayacağınız türden bir oyun 🙂

Aşağıdaki PSVR tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Bu oyun farklı içerikler barındıran tam kapsamlı bir korku oyunu olarak tasarlanmıştır.  Bu uygulama ise oyunun VR içinde ne kadar etkili olabileceğini size gösterecek şekilde tasarlanmış daha kısa, daha da odaklanmış bir deneyim sunuyor. Acak uyarıyoruz başka bir ev bulmak zorunda kalabilrsiniz. Aslında Castle Steps oyunu daha kısa ve daha rafine hale getirmek için bu yılın Nisan ayında oyunu revize etti. Orijinal uzun sürüm de uygulamaya dahil edilmiştir.

Tanıtım videosunu izledikten sonra oyunu oynamayı bir kenara bırakın, oyun hakkında bir şeyler yazma konusunda bile tedirginiz.

  Project Cars 2 Gamescom İçin Yeni Fragman Yayınladı

Benzer İçerikler

VR Shooter Firewall Zero Hour İçin Dördüncü DLC Paketi Yayınlandı

OrbusVR: Reborn, VR MMORG Oyununu Yeni Sınıflar ve İçeriklerle Yeniden Yapılandırıyor

StarBlood Arena PSVR İçin 2 Ocak’ta Ücretsiz Yayınlanacak

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir