Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

2 dakika, Okuma Süresi

Isekai Entertainment’ın Sword Reverie adlı VR Aksion RPG oyunu, son haftalarda önemli bir ilgi gördü. Bize JRPG’den ilham alan tek oyunculu bir aksiyon RPG’yi VR’a getiren başarılı Kickstarter kampanyası sayesinde gelişmeye devam ediyor.

VR MMO oyununu PSVR ve Oculus Quest ile Oynayabilirsiniz.

İlk olarak geçen yıl bazı oyun görüntüleri ile ortaya çıkmıştı , 72 saat içinde 10.000 dolarlık finansman hedefine ulaşan Isekai şimdi hem PSVR hem de Oculus Quest 2 için daha fazla içerik için hedefini yükseltti.

Sword Art Online‘ı anımsatan, geçen yılki VR RPG Nostos ve VR MMO Ilysia , sizi bir JRPG kahramanı gibi hissettirmek için tasarlanmış, tek bir oyuncu deneyimi içinde elle çizilmiş bir anime görsel tasarım kullanıyor.

VR Aksion RPG oyunu Sword Reverie

VR MMO Karakteri VR Deneyimi

Oyun 2020’nin sonuna doğru erken erişime açılması planlanıyordu. Yapımcı firma yaz döneminde yapılan test sürecinde, oyuncular tarafından gelen geliştirmelere önem vermeye karar verdi. Firma Kickstarter’da başlattığı yeni kampanya ile bu geliştirmeleri hedefliyor.

sword reverie

Erken Erişim sürümü ile, ilk harita ile Boss dövüşünü içeren bir deneyim olacak. Oyun, Erken Erişimi 2 ~ 3 saat olacak şekilde planlanıyor, silah çeşidi ve düşman canavar çeşidi az olması planlanıyor. Tam sürüm ile, 8 ~ 10 saatlik oyun için 5 harita, 4+ Boss mücadelesi ve ek düşman ve silahları dahil edilecek. Sword Reverie’nin tüm hikayesi de tam sürümde tamamlanacak.

Nostos ve Orbus VR gibi, Sword Reverie’nin de büyük bir fantezi dünyası ve epik hikayeleri var. Bununla birlikte, Sword Reverie, tatmin edici VR savaşına daha fazla odaklanan tek oyunculu bir oyun. Oyunun benzersiz bir temel savaş sistemi var ve oyuncular yeteneklerini için için farklı vücut hareketleri kullanacak.

sword reverie newscreenshot 1024x576 1 scaled

Sword Reverie’nin sizi heyecan verici aksiyon dövüşleriyle bir VR MMO oyunu olarak VR fantastik dünyasına sürükleyen bir oyun olması planlanıyor.

Bazı detaylar hala tasarlanıyor, oyuncular haritanın büyük bölümlerini özgürce keşfedebilecek. Haritaların arasındaki yollarda ilerlerken tecrübe edinirken ganimet toplayabilecekler.

Oculus Quest 2 VR oyun dünyasında bir çok yenilik ile birlikte teknolojinin daha çok gelişeceğini gösterdi, Bu yeni Oculus platformu ile birlikte VR MMO oyunları ve benzeri oyunları deneyimlemek daha heyecanlı olacak.

 

Yorum yazın

TeknoVR