VR JRPG Sword Reverie Çıkış Tarihi Belli Oldu

1 dakika, Okuma Süresi

PC VR oyunu, 2020’de Kickstarter’da yaklaşık 19.000 $ toplayarak, erken erişim yoluyla Sword Reverie çıkış tarihi Ocak 2022’de Steam ve Oculus Rift mağazasına yerini alıyor. Duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sword Reverie Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyunda, hasarı en üst düzeye çıkarmak için kılıç saldırı tarzlarını değiştirerek temel düşmanlarla savaşırsınız. Savaş gerçek zamanlı ve büyülü yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

Sword Reverie’yi bir süredir takip ediyoruz ve demo versiyonu yılın başlarında Steam Festivallerinde denenmişti. Oyun görseller açısından inkar edilemez derecede kaba, yıl olmuş 2021 bu nasıl görsel diyebilirsiniz., ancak kılıç tabanlı oynanışında bazı ilginç fikirler göreceksiniz.

Geliştirici Isekai Entertainment, oyunu yaklaşık bir yıl boyunca erken erişimde tutmayı planlıyor. Hikayenin ilk bölümünü kaplayan iki harita ve iki Boss dövüşü dahil olmak üzere yaklaşık üç saatlik bir oyunla başlayacak. Ön sürüm boyunca geliştirici, yeni silahlar ve beceriler uygularken üç harita ve üç Boss daha eklemeyi planlıyor. Hatta daha sonra co-op desteği eklemeyide planlıyorlar.

Önümüzdeki ay Sword Reverie’yi almayı düşünür müsünüz? Aşağıdaki yorumlarda bizim ile paylaşın!

Yorum yazın

TeknoVR