DONANIM

SteelSeries Stratus Duo Yeni Oculus Go Gamepad

, uygulamalarının büyük çoğunluğu bir hareket kontrol cihazı ile oynanır. Fakat bazı oyunların ve deneyimlerin bir gamepad ile daha iyi oynandıklarını inkar etmek mümkün değil. Her geçen gün gelişen sektörü içinde ’te yer aldı. en yeni ürünü oyuncular için tasarlanmış bir Go gamepad.

SteelSeries’ten yeni Oculus Go Gamepad’i SteelSeries Stratus Duo

Steelseries Stratus Duo

SteelSeries Stratus Duo bu yeni çıkardığı Oculus Go gamepad 59,99 $ fiyat ile satışa sundu. Çift ​​analog çubuk, dört yüz düğmesi, bir d-pad ve omuz düğmeleri. SteelSeries, kitin hem Go hem de gözlükleri ile çalıştığını belirtiyor. Bluetooth ile bağlanıyor.

Stratus Duo ayrıca 20 saatten fazla  dayanabilen şarj edilebilir pil ömrüne sahip. 245g ağırlığında. Kutunun içinde kablosuz bir USB adaptörü (VR için ihtiyacınız olmayacak) ve bir Micro-USB şarj kablosu yer alıyor.

Go ve Gear VR dışında, Stratus Duo, Windows PC ve cihazlarını destekliyor. Aynı zamanda Steam oyunlarıyla da uyumlu; bu sayede onu Vive, Rift ve Windows VR gözlükleri ile de kullanabilirsiniz.

Elinizde bir Stratus Duo ile, Herobound serisi gibi bir kontrol cihazı gerektiren bazı Go oyunları oynayabilirsiniz. Republique gibi oyunlar gamepad ile daha iyi oynanır.

Oculus Go oyunları için zaten sahip olduğunuz konsol gamepadlerini de kullanabilirsiniz. Daha pahalı bir seçim olabilir, ancak seçici bir oyuncu iseniz Oculus Go gamepad almak konusunda kafanız karışmış ise, özel bir kontrol ünitesi kesinlikle daha iyi bir yöntem olacak.

  El Takip Eldivenleri Oculus Tarafından Gösterime Sunuldu

Benzer İçerikler

Oculus Quest Oculus Go Karşılaştırması

Neurable, Sanal Dünyayı Zihninizle Kontrol Etmenizi Sağlıyor

Sunken VR Oyunu İle Gizli Hazineleri Gear VR’da Bulmaya Hazır Olun

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir