DONANIM

SteelSeries Stratus Duo Yeni Oculus Go Gamepad

Stratus Duo, uygulamalarının büyük çoğunluğu bir hareket kontrol cihazı ile oynanır. Fakat bazı oyunların ve deneyimlerin bir ile daha iyi oynandıklarını inkar etmek mümkün değil. Her geçen gün gelişen sektörü içinde SteelSeries’te yer aldı. SteelSeries en yeni ürünü oyuncular için tasarlanmış bir gamepad.

SteelSeries’ten yeni Go Gamepad’i

Steelseries Stratus Duo VR Gamepad

SteelSeries Stratus Duo bu yeni çıkardığı Oculus Go gamepad 59,99 $ fiyat ile satışa sundu. Çift ​​analog çubuk, dört yüz düğmesi, bir d-pad ve omuz düğmeleri. SteelSeries, kitin hem Go hem de gözlükleri ile çalıştığını belirtiyor. Bluetooth ile bağlanıyor.

Stratus Duo ayrıca 20 saatten fazla  dayanabilen şarj edilebilir pil ömrüne sahip. 245g ağırlığında. Kutunun içinde kablosuz bir USB adaptörü (VR için ihtiyacınız olmayacak) ve bir Micro-USB şarj kablosu yer alıyor.

Go ve Gear VR dışında, Stratus Duo, Windows PC ve cihazlarını destekliyor. Aynı zamanda Steam oyunlarıyla da uyumlu; bu sayede onu Vive, Rift ve Windows VR gözlükleri ile de kullanabilirsiniz.

Elinizde bir Stratus Duo ile, Herobound serisi gibi bir kontrol cihazı gerektiren bazı Go oyunları oynayabilirsiniz. Republique gibi oyunlar gamepad ile daha iyi oynanır.

Oculus Go oyunları için zaten sahip olduğunuz konsol gamepadlerini de kullanabilirsiniz. Daha pahalı bir seçim olabilir, ancak seçici bir oyuncu iseniz Oculus Go gamepad almak konusunda kafanız karışmış ise, özel bir kontrol ünitesi kesinlikle daha iyi bir yöntem olacak.

  Oculus Go 23 Farklı Ülkede Satışa Sunuldu

Benzer İçerikler

HTC Vive Çözünürlük Yükseltmesi mi Yapacak?

CES 2019: Asus’ RTX 2080 Gaming Laptop İlk VirtualLink Desteğini Duyurdu

Parksville Murders VR Opera Samsung Gear VR’a Geliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x