SteelSeries Stratus Duo Yeni Oculus Go Gamepad

1 dakika, Okuma Süresi

SteelSeries Stratus Duo, Oculus Go uygulamalarının büyük çoğunluğu bir hareket kontrol cihazı ile oynanır. Fakat bazı oyunların ve deneyimlerin bir VR gamepad ile daha iyi oynandıklarını inkar etmek mümkün değil. Her geçen gün gelişen VR sektörü içinde SteelSeries’te yer aldı. SteelSeries en yeni ürünü oyuncular için tasarlanmış bir Oculus Go gamepad.

SteelSeries’ten yeni Oculus Go Gamepad’i SteelSeries Stratus Duo

steelseriesstratusduo
Steelseries Stratus Duo VR Gamepad

SteelSeries Stratus Duo bu yeni çıkardığı Oculus Go gamepad 59,99 $ fiyat ile satışa sundu. Çift ​​analog çubuk, dört yüz düğmesi, bir d-pad ve omuz düğmeleri. SteelSeries, kitin hem Go hem de Gear VR gözlükleri ile çalıştığını belirtiyor. Bluetooth ile bağlanıyor.

Stratus Duo ayrıca 20 saatten fazla  dayanabilen şarj edilebilir pil ömrüne sahip. 245g ağırlığında. Kutunun içinde kablosuz bir USB adaptörü (VR için ihtiyacınız olmayacak) ve bir Micro-USB şarj kablosu yer alıyor.

Go ve Gear VR dışında, Stratus Duo, Windows PC ve Android cihazlarını destekliyor. Aynı zamanda Steam oyunlarıyla da uyumlu; bu sayede onu Vive, Rift ve Windows VR gözlükleri ile de kullanabilirsiniz.

Elinizde bir Stratus Duo ile, Herobound serisi gibi bir kontrol cihazı gerektiren bazı Go oyunları oynayabilirsiniz. Republique gibi oyunlar gamepad ile daha iyi oynanır.

Oculus Go oyunları için zaten sahip olduğunuz konsol gamepadlerini de kullanabilirsiniz. Daha pahalı bir seçim olabilir, ancak seçici bir oyuncu iseniz Oculus Go gamepad almak konusunda kafanız karışmış ise, özel bir kontrol ünitesi kesinlikle daha iyi bir yöntem olacak.

Yorum yazın

TeknoVR