Star Wars: Squadrons Haziran’da PlayStation Plus Üyelerine Ücretsiz Olacak

1 dakika, Okuma Süresi

Sony , PSVR uyumlu uzay itfaiyeci Star Wars: Squadrons (2020) ‘ nin Haziran ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunlarından biri olacağını duyurdu.

1 Haziran’dan itibaren Star Wars: Squadrons , PS Plus üyeleri için ücretsiz olacak ve 5 Temmuz’a kadar talep edilebilecek. Ekim 2020’de tekrar lanse edilen oyun, 40 $ olarak fiyatlandırılıyor.

Star Wars: Squadrons PSVR Uçuş oyunu ücretsiz olacak

Diğer ücretsiz PS Plus oyunları arasında Operation: Tango (yalnızca PS5 sürümü) ve Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown bulunur.

Star Wars: Squadrons, yalnızca sanal gerçeklik oyunu değil, ancak EA’s Motive Studios, sizi yalnızca hikayeli franchise’dan dijital olarak yeniden yaratılan kokpitlere sokma yeteneğinden etkilemedi, aynı zamanda bunu sanal gerçeklik macerası gibi hissettirmek için bir çok özellikler ekledi.

Çok oyunculu lansmanından bu yana sürekli olarak geliştirildi, konsol ve PC genelinde geniş platformlar arası destek, diğer oyunculardan sağlıklı bir popülasyon arayan hem SteamVR hem de PSVR kullanıcıları için bir nimet olmuştur.  2020 en iyi PSVR Oyunları listesinde yer vermiştik.

Yorum yazın

TeknoVR