‘Star Wars Lightsaber Dojo’ VR Arcade Deneyimi Dünya Çapındaki Lokasyonlara Geliyor

Star Wars Lightsaber Dojo. ILMxLAB, Vader Immortal: A Star Wars Serisinden ‘Lightsaber Dojo’nun yeni bir versiyonunu dünya çapındaki lokasyonlara getirmek için tekrar şirketi Nomadic ile işbirliği yapıyor

‘Star Wars Lightsaber Dojo’ Deneyimi Dünya Çapındaki Lokasyonlara Geliyor

Nomadic’in yardımıyla, Lucasfilms’in sürükleyici eğlence stüdyosu ILMxLAB, geçen yılın sonlarında seçili konumlarda açılan kurulumlara arcade tarzı bir Işın Kılıcı Dojo deneyimi getirdi. Şimdi stüdyolar üçüncü ve son bölümde Işın Kılıcı Dojo’dan esinlenilen bir versiyon üretmek için yeniden ortaklık yapıyor .

Henüz nee oynayabileceğiniz konusunda bir bilgi yok, ancak Nomadic Başkanı Sean Griffin, “dünya çapında” Star Wars hayranlarının bunu deneyimleyebileceğini söylüyor. Vader Immortal: Episode II’nin (2019) mini oyununa dayanan geçen yıl stüdyoların Lightsaber Dojo’ları Kuzey Amerika’daki pop-up yerlerde yapıldı.

ILMxLAB Kıdemli Yapımcısı Shereif Fattouh, “ILMxLAB ekibi, Işın Kılıcı Dojo deneyimine yeni bir bölüm getirmekten heyecan duyuyor” dedi. “Hayranlar çok yakında Darth Vader ile en büyük beceri testinde tüm yeteneklerini kullanarak savaşmak için eşsiz bir fırsata sahip olacaklar.”

Üçüncü bölümdeki Işın Kılıcı Dojo’da olduğu gibi hayranlar, Darth Vader ile doruğa ulaşan bir dövüşten önce ışın kılıcıları, patlayıcıları idare etme ve Droidler, fırtına askerleri ve diğer yaratıkların dalgaları ile mücadele etmek için Güç’ü kullanma şansı yakalayacak. Aşağıdaki orijinal Lightsaber Dojo III’ün oynanışı videolarına göz atın.

Nomadic Başkanı Sean Griffin, “Nomadic, konuklarını Star Wars dünyasına getirmek için ILMxLAB ile bir kez daha ortak olmaktan heyecan duyuyor” dedi. Yeni form faktörümüz, oyuncular için daha sürükleyici bir deneyim sunacak. Arkadaşları ve aileleri için sosyal bir görüntüleme deneyimi sağlayacak ve aile eğlence merkezleri ve oyun salonlarının çalışması için daha verimli olacak. Dünya çapındaki Star Wars hayranlarının bunu deneyimlemesini bekleyemeyiz. ”

Stüdyolar yalnızca “birinci sınıf bir başlığından” bahsettiklerinden. gözlüğünün oyun salonuna gidenlerin oynayabileceği bir oculus olma ihtimali yüksek. ILMxLAB’ın Oculus ile daha önceki anlaşmaları nedeniyle büyük olasılıkla bir Oculus Quest 2 mobil VR .

Stüdyolar, Vader Immortal – Lightsaber Dojo’nun kullanılabilirliği ve fiyatlandırmasıyla ilgili ayrıntıların daha sonraki bir tarihte sunulacağını söyleniyor.

Benzer İçerikler

Sanal Gerçeklikte Canlı Dans Savaşları Dünyadaki İnsanları Birbirine Bağlıyor

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina

XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Mina

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Animasyon Için XR Teknolojisi Çok Uzak Görünmüyor

Mina

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments