Star Wars Jedi Knight 2 VR Fan Remake Harika Görünüyor

2 dakika, Okuma Süresi

Bir hayran, çığır açan Star Wars oyunu Star Wars Jedi Knight 2 Jedi Outcast’i VR’de yeniden yapıyor ve şimdiden oldukça umut verici görünüyor.

 Star Wars Jedi Knight 2 Jedi Outcast

Guido Mariano’nun projeyle ilgili güncellemeleri, bıçağı bir yüzeye tuttuğunuzda görülen ışın kılıcı eritme etkisinin aşağıdaki görünümü de dahil olmak üzere Twitter‘da paylaşıldı. Orijinal Jedi Outcast bunu harika bir etki için kullanmış ve size silahın ne kadar tehlikeli olduğu konusunda bir fikir vermişti.

https://youtu.be/g4dparhrQyY

Ayrıca aşağıda Stormtroopers ve tüfekleriyle birlikte çok erken gri kutu demo videosuna da göz atabilirsiniz. Marino’nun projeyi takip etmek isteyen herkes için bir Patreon hesabı da var.

https://youtu.be/QEBuETwLQEc

Jedi Knight 2, ikna edici, içgüdüsel Star Wars savaşları sunan, oyuncuları Jedi’dan Kyle Katarn adlı paralı asker olarak kullanan ve orijinal filmlerin olaylarından sonra geçen ilk Star Wars oyunlarından biri olarak bilinir. Oyun her ne kadar birinci şahıs nişancı türünde olsada, oyuncular İmparatorluğun kalıntılarına karşı savaşırken tabanca ve tüfek de kullanabiliyorlardı.

İlginizi Çekebilir

İşin garibi, oyuncuların Katarn ile ilk kez tanıştığı Star Wars: Dark Forces’un bir VR versiyonu da var. Star Wars Jedi Knight 2, teknik olarak bu oyunun ikinci bir devamı ve ilk Jedi Knight (ki bu da harika!) Dark Forces 2 olarak etiketlendi.

O halde yolda bir sürü Star Wars VR hayran projesi var diyebiliriz. Umarız Vader Immortal ve Tales From The Galaxy’s Edge geliştiricisi ILMxLAB’ın yeni projeleri de yakında karşımıza çıkar.

Yorum yazın

TeknoVR