OYUN

Facebook Sosyal VR Platform Spaces Oyunu: Bait! Arctic Open

, Nisan ayında yapılan resmi açıklamadan sonra oldukça çetrefilli yollardan geçti diyebiliriz. Hala beta sürümünde olan sosyal platform arkadaşlarınızın 360 derece video izleyebilecekleri, avatar selfieler yakalayabilecekleri hatta içinde video görüşme yapabilecekleri bir ortam. Platform Facebook desteğiyle büyümüye devam ediyor. Çıkan oyun da sanal arkadaşlarınızla oynayacağınız sosyal oyunların ilki olarak öne çıkıyor. Sosyal Oyunu: .

Platform Spaces Oyunu Uygulamaya Eklendi

İlk mini-oyun VR uygulamasına eklendi. Facebook Spaces Ürün Grubundan Mike Booth:

Üç boyutlu, gerçek zamanlı bir sosyal simülasyon yani üçüncü parti geliştirici araçlarımızı başlatmak için bir prototip olarak kullanılabilir. Bu sadece başlangıç. Bunun gibi denemeler, Spaces’de neler inşa edilebileceğini, neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını ve araçları geliştiricilere hayata harika fikirler getirme yetkisi vereceğini öğrenmemize yardımcı oluyor. Sonuçta, bizimle daha da geliştiricinin iletişim kurmasını istiyoruz. Gelecek sene planlarımız hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız, bu yüzden bizi takip edin.

Booth’un gelecekteki etkinliklerle Spaces’i geliştirmede heyecanı teknoloji ile ilgilenenler açısından da merak uyandırıyor. Spaces, VR’da başkalarıyla iletişim kurmak ve işbirliği yapmak açısından kesinlikle başka birçok seçenek varken, Facebook‘un desteğiyle Spaces kendisini sosyal VR deneyimi olarak belirleme fırsatına sahip. Sosyal medya şirketi, üçüncü taraf geliştiricilerin kendi uygulamalarını sanal sosyal alana uygulamak konusunda oldukça fazla ilgi gösterdi.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Platform haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Megadimension Neptunia VIIR Oyunun Batı Yayın Tarihi Açıklandı

Benzer İçerikler

Archangel Hellfire Turnuvası 2000 Dolar Kazanabilirsiniz VR e-Sport

Lenovo Bağımsız Sanal Gerçeklik Gözlüğü Mirage Solo FCC Tarafından Onaylandı

ThroughVıew Sanal Müzesi’nde 3D Resim Sergisini İzleyebilirsiniz

Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x