OYUN

Sony, Skyrim VR’yi PlayStation VR İçin Kasım Ayında Yayınlayacağını Duyurdu

PlayStation, ‘nin bu Kasım ayında PSVR platforma geleceğini duyurdu. , dün gece basın toplantısında bunu söylemesi gerçekten şaşırtıcı.

Ejderler Tamriel’e geri döndüler ve bu sefer daha da ihtişamlılar. ’deki gökyüzünde uçan eski yaratıklar yakında sanal hayatta, hayat bulacaklar.
Oyun lokomotif hareketlerle dolu olacak. Bu önceki söylentilerin doğru olduğunu teyit ediyor. Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn gibi resmi eklentilerin tamamı oyunda mevcut olacak.

VR için tam sürümü ile, açık dünya oyunu geldi

Bethesda, “Ödüllü geliştiricilerden ‘tan VR için tam sürümü ile, açık dünya oyunu geldi” diyor Bethesda. “Skyrim VR, eşsiz bir ölçek duygusu, derinlik ve dalma duygusu ile komple destansı, fantastik şaheseri yeniden deniyorsunuz.  Antik ejderhalarla savaşarak engebeli dağlar ve daha fazlasını keşfetmek için Skyrim VR, seçtiğiniz her şekilde deneyimleyebilmeniz için eksiksiz bir dünyayı getiriyor. Eleştirmenlerce beğenilen temel oyun ve resmi eklentileri – Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn’u içeriyor. ”
Oyun için ön siparişler bugün Amazon, Pre-Orders ve Hedefte mevcuttur. Skyrim VR’nin HTC Vive veya Oculus Rift‘e gelip gelmeyeceği şu an belli değil. Ön siparişler şuan yalnızca, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere için geçerlidir.

  Sunken VR Oyunu İle Gizli Hazineleri Gear VR'da Bulmaya Hazır Olun

Benzer İçerikler

Shooty Fruity Sanal Gerçeklik Meyve Vurma Oyunu

Wrench ile VR Ortamında Kendi Aracınızı Yapabilirsiniz.

Dick Wilde 2 Duyuruldu Harika Bir VR Shooter Geliyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x