Siyah Giyen Adamlar VR Deneyimi Ekim’de Tanıtılacak

İlk göreviniz sizi bekliyor. Zarthanian kraliyet ailesinin, tüm evreni yok edebilecek kötü bir Octopoid planına karşı korunmaya ihtiyacı var ve siz sadece iş için, yeni acemilerden oluşan bir ekipsiniz!

1 dakika, Okuma Süresi

Siyah Giyen Adamlar VR konum tabanlı VR deneyimi Dreamscape ve Sony Pictures Virtual Reality, sizi ve diğer beş arkadaşınızı Men in Black: First Assignment‘ın karakterlerinden birinin yerine koyan yeni bir VR deneyimi başlattıklarını duyurdu.

Siyah Giyen Adamlar VR Deneyimi

siyah giyen adamlar vr

Men in Black: First Assignment olarak adlandırılan bu deneyim, Dreamscape’in Los Angeles merkezli Westfield Century City alışveriş merkezindeki amiral gemisi konumunda 1 Ekim 2021 Cuma günü başlayacak.

İşte Dreamscape’in deneyimle ilgili açıklaması:

İlk göreviniz sizi bekliyor. Zarthanian kraliyet ailesinin, tüm evreni yok edebilecek kötü bir Octopoid planına karşı korunmaya ihtiyacı var ve siz sadece iş için, yeni acemilerden oluşan bir ekipsiniz! Yeni başlamış bir ajan olarak, gizli komuta merkezimize geleceksiniz, ayrıca Frank the Pug’dan bir yardım eli (veya pençesi) ve bir dost uzaylı ekibine erişiminiz olacak. Korkunç Octopoids sıcak takipte olacak. Bu yüzden hoverbike’larınızı gaza getirin. Uzay portallarını bulmak, kraliyet ailesini dokunaçların ulaşamayacağı bir yerde tutmak ve herkesi güvenli bir şekilde Planet Zarthania’ya geri götürmek için birlikte çalışmanız gerekecek!

Deneyime genel giriş ücreti 23,50 ABD dolarıdır ve tam deneyimin, check-in ve VR donanımı dahil olmak üzere baştan sona yaklaşık 35 dakika sürmesi planlanmaktadır.

Yorum yazın

TeknoVR