Shaman Sphere VR Oyun, Oculus için Çok Yakında Çıkacak

kullanarak büyüler yapın ve çok çeşitli silahları kullanarak, muhteşem görünen galaksiler arasında bir French Touch film müziği ritmine uyum sağlayın. Oculus VR Ritim oyunu olarak, müzik severlerini dikkatini çekecek bir oyun gibi görünüyor.

Türü: Aksiyon, Macera, Müzik

Hiçbir un aynı olmadığı, şaşırtıcı derecede güzel ve prosedürel olarak oluşturulmuş bir evrende gezegenden güneş sistemine atlayın. Düşün, tekrar deneyin ve oyun tarzınızı bulmak için güçlü yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açın.

Yakında sizi yenilmez hissettirecek benzersiz ve son derece tatmin edici bir hareket tabanlı yazım sistemi kullanarak onları çağırın. Yeni güneş sistemlerine giden yolunuzu tıkayan epik boss dövüşlerine ulaşana kadar ölümcül mekanik düşmanların armadalarıyla savaşın.

Yol boyunca, ilginç bir karakter listesiyle tanışacaksınız. Ve sıradışı yaşam formlarının ince detaylarına göreceksiniz, hayran kalmamak için dikkat edin. Bozuk Entropy Mimarlarını kübik evrenlerinin en ücra köşelerine kadar kovalarken yeniden hayata dönüyor. Sizler bir STAR SHAMAN, biyoçeşitliliğin şampiyonu ve galaksinin son çaresisiniz.

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Space Pirate Trainer – VR Oyun

İsa KAYA
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x