Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

2 dakika, Okuma Süresi

Sanal Gerçeklik eğlence merkezi Sandbox VR. Konum tabanlı eğlence mekanları gibi tüketiciyle yüz yüze olan işletmeler, yılın büyük bir bölümünde kapalıyken 2020’de pek çok sektör salgından ciddi şekilde etkilendi. LBE uzmanı, iflas duyurmuştu. Bugün Sandbox VR , Las Vegas’ta ilk lokasyonunu açmayı içeren 2021 planlarını açıkladı.

sandbox vr

Bu yazın başında The Venetian Resort Las Vegas içindeki Grand Canal Shoppes’teki lokasyonu açmayı planlarken, yıl sonuna kadar 15 lokasyonda hizmet vermeyi planlıyor. Şirketin sanal gerçeklik (VR) tam vücut özel serisi, Amber Sky 2088 ile dünyayı uzaylı sürülerinden veya Curse of Davey Jones’tan açık denizlerde bir macera yaşayabileceğiniz içeriklere sahip.

The Venetian Resort içindeki Grand Canal Shoppes’ın kıdemli pazarlama müdürü Janet LaFevre, “The Strip’teki önde gelen perakende ve eğlence merkezlerinden biri olan Grand Canal Shoppes, bu yaz konuklara Sandbox VR’ı getirmekten heyecan duyuyor,” dedi. “Bu, The Shoppes’ın sunduğu birçok sürükleyici yeni deneyimden biri ve konuklarımızı şımartmak için daha da fazla içerik sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Sanal Gerçeklik eğlence merkezi Sandbox VR

sandbox vr san francisco scaled

Şu anda, salgın öncesinden % 30 artan talep gören Chicago ve Austin dahil olmak üzere açık birkaç lokasyona sahip. Ziyaretçiler için, her gruba ekipmanların ve özel odaların tamamen sterilize edilmesini sağlamanın yanı sıra gruplar arasındaki teması ve maske takmayı azaltmak için rezervasyonları sınırlandırıyor.

Yorum yazın

TeknoVR