Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sandbox VR

Sanal Gerçeklik eğlence merkezi Sandbox VR. Konum tabanlı eğlence mekanları gibi tüketiciyle yüz yüze olan işletmeler, yılın büyük bir bölümünde kapalıyken 2020’de pek çok sektör salgından ciddi şekilde etkilendi. LBE uzmanı, iflas duyurmuştu. Bugün Sandbox VR , Las Vegas’ta ilk lokasyonunu açmayı içeren 2021 planlarını açıkladı.

Sandbox VR

Bu yazın başında The Venetian Resort Las Vegas içindeki Grand Canal Shoppes’teki lokasyonu açmayı planlarken, yıl sonuna kadar 15 lokasyonda hizmet vermeyi planlıyor. Şirketin sanal gerçeklik (VR) tam vücut özel serisi, Amber Sky 2088 ile dünyayı uzaylı sürülerinden veya Curse of Davey Jones’tan açık denizlerde bir macera yaşayabileceğiniz içeriklere sahip.

The Venetian Resort içindeki Grand Canal Shoppes’ın kıdemli pazarlama müdürü Janet LaFevre, “The Strip’teki önde gelen perakende ve eğlence merkezlerinden biri olan Grand Canal Shoppes, bu yaz konuklara Sandbox VR’ı getirmekten heyecan duyuyor,” dedi. “Bu, The Shoppes’ın sunduğu birçok sürükleyici yeni deneyimden biri ve konuklarımızı şımartmak için daha da fazla içerik sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

Sanal Gerçeklik eğlence merkezi Sandbox VR

Şu anda, salgın öncesinden % 30 artan talep gören Chicago ve Austin dahil olmak üzere açık birkaç lokasyona sahip. Ziyaretçiler için, her gruba ekipmanların ve özel odaların tamamen sterilize edilmesini sağlamanın yanı sıra gruplar arasındaki teması ve maske takmayı azaltmak için rezervasyonları sınırlandırıyor.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More