Sam & Max VR, Demosu SteamVR’da Yayınlandı

Şu anda, Happy Giant ve Big Sugar Games, Sam & Max VR için. Bu yıl içinde resmi bir Steam lansmanı yapılacak ve PlayStation VR sürümü 2022'nin başlarında yayınlanacak.

2 Okuma Süresi

Sam & Max VR Oculus Quest için 2 ay önce lansmanı yapıldı ve ikilinin birkaç yıldır görülmeyen kendi komedi oyunu VR için geri geldi. SteamVR yönelin ilk uygulama, hafta sonu boyunca ücretsiz bir demo şeklinde yayınlanacak.

Demo, Sam & Max açılış bölümünü sunuyor, kafasına bir çok roket attığınız büyük bir canavar savaşıyla başlıyorsunuz. Bundan sonra, yeni bir öğrenci olarak. Serbest Polisin yetenek testini tamamlamakla görevlendirileceksiniz. Zorluklar arasında Sam’e kahve yapmak, bir palyaçoyu yumruklamak ve bir mısırı mikrodalgada pişirmek yer alıyor. Tabii ki, ekibin bildiği bazı espri ve şakalardan da keyif alacaksınız.

Sam & Max VRsam max vr demosu steamvrda yayinlandi sam and max vr questscreenshot scaled

Orijinal aoyunlarını hatırlıyorsanız, Happy Giant ve Big Sugar Games ekibinin bazı yeteneklerini kullanması nedeniyle burada tanıdık bölgede olacaksınız. Sanal gerçekliği (VR) hayata geçirmeye yardımcı olanlar arasında Sam & Max yaratıcısı Steve Purcell, LucasArts mezunları Peter Chan (konsept sanatı) ve Mike Stemmle (yazar/tasarımcı) var .

Tam deneyimde, bir dizi mini oyun mücadelesini tamamlamanız gereken Cap’n Aquabear’ın tema parkında Sam & Max’ katılacaksınız. Her bölüm arasında, Serbest Polisin şeytani varlıklar, Tardigrades ve daha fazlasıyla savaşmak zorunda kalacağı daha büyük bir hikaye olacak.

Şu anda, Happy Giant ve Big Sugar Games, Sam & Max VR için. Bu yıl içinde resmi bir Steam lansmanı yapılacak ve PlayStation VR sürümü 2022’nin başlarında yayınlanacak.

Yorum yazın

TeknoVR