Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian AR

Çin merkezli teknoloji şirketi Realmax, CES 2018’de iki yeni ürünü açıkladı. Şirket Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian ve AR oluşturma platformu Realmax Studio‘nun tanıtımını yaptı.

Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian

Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian
Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü Realmax Qian

 

Tanıtılan artırılmış gerçeklik gözlüğü 6 serbestlik derece izleme ile geliyor. 450 gr. ağırlığa sahip olan gözlüğün 100.8 ° görüş alanı (FoV) var. Realmax Studio, web tabanlı bir AR geliştirme platformu olacak. Unity gibi araçların HTML5 aracılığıyla karma gerçeklik deneyimlerinin paylaşılmasını ve bir araya getirilmesin amaçlıyor. Platform açık kaynaklı olarak piyasaya sürüleceğinden dolayı ARKit ve ARCore ile de etkileşimli olacak.

Realmax CEO’su Jackie Yu:

Uzak noktalardaki öğrenciler, pahalı bir laboratuvar donanımı gerektirmeden endüstriyel bir robotla deney yapabilir veya bir molekülün atom elementlerini keşfedebilirler. Bu öğrenmeyi herkese açık hale getirmek, ekibimizdeki herkes için önemli bir motivasyon sağlıyor.

Realmax Artırılmış Gerçeklik Gözlüklerinin piyasaya ne zaman sürülüceği ve fiyatı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı.

[related-post id=”8643″]

VROTTO, güncel ve gelecek Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Facebook Reality Labs AR Bileklik Çalışmaları

Mina

Yeni Valve Index HMD Patenti, Bağımsız Ve Kablosuz Tasarımları

Beren BULUT

Apple AR Gözlük, Apple AR Glass Ne Zaman Çıkacak

Hatice CANTÜRK

SteamVR Uyumlu Tundra Tracker

Mina

HTC Vive Üçüncü Nesil Vive Tracker 3.0 ve Vive Facial Tracker Ürününü Tanıttı.

Beren BULUT

JVC, Firmalar için Geliştirdiği 120 Derece FOV XR Gözlüğü

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More