Real VR Fishing, VR Balık Tutma Deneyimi

1 dakika, Okuma Süresi

VR Balık Tutma Deneyimi. Balık tutmayı seviyorsanız, Real VR Fishing tam size göre VR balık tutma oyunu. Dalış yapalım ve balık tutma dünyasını keşfedelim ya da sadece arkanıza yaslanıp büyüleyici bir manzarada birlikte dinlenelim. Multiplayer modunda başkaları ile balık tutmanın tadını hissetmek veya Single-play modunda rahatlamak ve dinginliğin tadını çıkarmak için sizi gerçek dünyadaki inanılmaz balıkçılık noktalarına davet ediyor.

Real VR Fishing tam size göre VR balık tutma oyunu.

MULTIPLAYER CO-OP 4 KULLANICIYA KADAR DESTEKLİYOR

Avatarınızı değiştirin, yeni kıyafetler giyin. Arkadaşlarınıza katılın veya rahatlamak, konuşmak ve birlikte balık tutmak için yeni insanlarla tanışın!

GERÇEKÇİ BALIKÇILIK DENEYİMİ

Olta balıkçılığı yapanlar ve olta balıkçılığı yapmayanlar yeni başlayanlar için farklı zorluklar. Gerçek bir mücadeleye hazır olduğunuzda en gerçekçi deneyim için UI ekranını kapatın!

YOUTUBE & WEB-TARAMA

Balık tutmaya ara vermeye mi ihtiyacınız var? Rahatlamak için sesi yükseltmek ve balık tutarken müziği dinlemek için uzanın ve ekranı açın!

AKVARYUMUNUZ

Tutmuş olduğunuz balıklara hayran kalmaya devam etmek ister misiniz? Akvaryumunuzu balıklarınızla doldurarak özelleştirin ve dükkandan benzersiz süslemeler satın alın!

VR Balık tutma oyunu şuan sadece Rift platformunda oynayabilirsiniz. Oyunu satın almak ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR