Facebook İşbirliği ile Geliştirilen Ray-Ban Akıllı Gözlükler Sızdırıldı

Sıradan gözlüklerden en büyük farkı, çerçevenin ön tarafında her iki tarafta bulunan iki kamera olması ve kameraları çalıştırmak için sağ üst kısımda bulunan butonlar kullanılacak.

2 Okuma Süresi

Facebook ve Ray-Ban’in iş birliği yaptığı akıllı gözlüklerin 9 Eylül’de piyasaya sürüleceği bildirilmişti. Ray-Ban Akıllı gözlükler resmi lansman etkinliğinden önce teşhir edildi. Gözlüklere Ray-Ban Hikayeleri deniyor ve Facebook logosu yalnızca dış kutuda görünecek.

Gösterilen ürün resimlerine bakılırsa akıllı gözlükler üç farklı çerçeve stili ile sunuluyor: Wayfarer, Round ve klasik Ray-Ban gözlük tasarımına yakın bir çerçeve stili bulunmakta. Sıradan gözlüklerden en büyük farkı, çerçevenin ön tarafında her iki tarafta bulunan iki kamera olması ve kameraları çalıştırmak için sağ üst kısımda bulunan butonlar kullanılacak.

facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler scaled facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler 1 scaled facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler 2 scaled facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler 3 scaled facebook isbirligi ile gelistirilen ray ban akilli gozlukler 4 scaled

Yorum yazın

TeknoVR