VR Oyun İnceleme

Raw Data İncelemesi: Ultimate VR Shooter?

. ile birlikte sonunda ”Nihai deneyimi” diyebileceğimiz bir oyun ile karşılaşıyoruz, bu tanımlamayı yapmak için neden aramaya gerek olduğunu düşünmüyorum, harika bir oyun ve Sanal Gerçeklik dalış hissini size fazlası ile yaşatacak.

Raw Data İncelemesi

VR Oyun teknoloji ile birlikte, artık oyunlardaki oynanırlık ve oyuncuların ses ve görsel efektlerin tadına tam olarak varmaları sağlanıyor, Raw Data, VR’nin Robo Recall gibi oyunlarla eşit derecede size heyecan uyandıracağını garanti edebilirim. Sağlam bir Shooter oyunun en örneklerinden biri diyebiliriz. Çift etkili silahlar, pompalı tüfekler, lazer kılıç ve Yay, ok ile tanıdık ve iyi onurlandırılmış bir cephanelik sizi beliyor olacak. Bütün bunların yanında oyunun ambiansı da sizi fazlası ile etkileyecek. Kendinizi Matrix’in iklim sahnelerinde ki Neo gibi hissetmek istiyorsanız, hiç durmayın.

Campaign Missions modun da, oldukça tehditkar yüz ifadelerine sahip, ürkütücü robot ordularını savuşturmaya çalışabilirsiniz. Yukarıdaki silahlarla dört sınıftan birini seçerek, kademeli olarak zorlukları artan aşamalardan geçmeyi deneyebilirsiniz. Özel yetenekler oyun içinde size yetkilendirmeyi arttıracak, kılıcınla havaya sıçrayıp büyük hasarlar verebilirsiniz. standart silahların yanında, sizde silahları birbirine bağlayarak farklı kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Oyunda standart düşmanların yanında, lazerli kılıçlarla kuşatılmış kamuflajlı ninjalar gibi güçlü ve öldürülmesi daha zor düşmanlarda olacak, bu düşmanları öldürürken dikkat edin, yaralansalar bile tam olarak yenik düşmeden önce size farklı süprizler yapabilirler, daha hızlı ve yaralanmadan kesim ölüm için tanksavar gibi büyük silahlar kullanmayı deneyin.

Raw Data İncelemesi: Gerçek hayatta size gelecek saldırılardan nasıl kaçınıyorsanız, Raw Data oyun içinde size bu imkanı veriyor, o anki pozisyonunuza bağlı olarak gelecek saldırılardan kaçabiliyorsunuz, ama şunu söylemeliyim, zaten akıcı ve hızlı bir oyunda hem düşmanlarınıza odaklanıp onları öldürmeye çalışacaksınız aynı zamanda size gelen saldırılardan kaçınacaksınız, bu sizi gerçekten çok ama çok yoracak.

  Lone Echo incelemesi Yeni VR Bilim Kurgu Oyunu
Raw Data İncelemesi
Raw Data İncelemesi

Seviyelerde çeşitlilik kullanılmış olması güzel, Birinci ve ikinci misyon görevlerinde aynı ortam kullanılırken. İkinci bölümden sonra ışıklar kapanıyor ve çok farklı ambianslar ile karşılaşmaya başlıyorsunuz. Oyunun cybepunk estetiğinden daha fazla sıçrayıcı robotları gördüğünüzde şaşırtıcı derecede korkunç etkiyi hissedeceksiniz.

Oyun Raw Data

Radikal olarak farklı silahlar kullanmasına rağmen, oyunun dört sınıfı, farklılıklarında her şeyden çok fazla kozmetik hissi uyandırıyor. Farklı karakterler kullanmak, gerçekten farklı beceri düzeyleri gerektirmez, ama etkililik bakımından farklılık gösteriyorlar. Aralarındaki seçim hoşuma gitse de. Battlefield gibi oyunlara benzer şekilde her sınıf için daha derin mekanik uygulamalar olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Bunu da Okumalısınız Million Arthur VR İncelemesi

Oyunun en beğenilen özelliklerinden biri, sizin için doğru olan bir mod bulabilme özelliğidir. Normal ordulara karşı  mücadele ederken sıkılabilirsiniz bu durumda hemen, zorluğu Hard’a kadar çekin ve gelen saldırıları önlemek için daha fazla oyuna yoğunlaşmaya ve kararlılığa ihtiyaç duyarsınız. Özellikle Hard modun da oynarken yoğun bir aksiyon ile kendiniz akıl almaz panik anlarında bulacaksınız. Raw Data bu konuda çılgınca.

Ancak bunun arena tabanlı savunma zorluklarından ziyade gerçek bir first-person shooter (FPS) unsurlarını daha iyi temsil eden bir şey olmasını dilerdim. Bu, pizza için mükemmel bir tarife benziyor; unutulmaz bir tadı var ama yine de sayısız kez yaşadığınız bir şey.

Raw Data

Çok oyunculu, özellikle 5vs5 çok oyunculu modda. Rakiplerdeki sınıfları eşleştirme ve dalgaları farklı yönlerde tuttuğunuzda iletişim kurmak. Başkalarının oyun stratejilerini ve yeteneklerini çözmeye çalışmak aynı zamanda kendi stratejinizi belirlemek oldukça eğlenceli.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Raw Data İncelemesi ve Diğer VR Oyun incelemeleri için TIKLAYIN

 

Benzer İçerikler

En İyi VR E-Spor Oyunları! Echo VR – Onward – Sprint Vector

PUBG VR İncelemesi – STAND OUT Battle Royale VR

Çıkmasını En Çok Beklediğimiz 5 VR Oyun, Tozlu Raflarda Kaldı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir