Racket: Nx VR Oyunu İle Ter Dökmeye Hazır mısınız?

1 dakika, Okuma Süresi

Racket Nx VR Oyunu. Racket: Nx, VR’da raket ve topla yapabileceklerinizin sınırlarını zorlayan yeni bir VR oyun türüdür.

Racket Nx VR Oyunu Özellikleri:

2 tek oyunculu mod – sonsuz bir döngü! – Çapraz platformu destekleyen rekabetçi çok oyunculu! – Orijinal film müziği veya oyunda kendi müziğinizi çalma seçeneği!

Oyun, duvarları topla yok etmeniz gereken hedeflerle aydınlanan dev bir cam kubbenin içinde oynanıyor. Ama bu sıradan bir top değil! Ona kuvvetle vurursanız duvara çarpacak, üzerinden yuvarlanacak ve yoluna çıkan her şeyi parçalayacaktır! Geri çekmek için raketinizin çekici ışınını kullanın veya bir sonraki atışınızı tam olarak istediğiniz yere hizalamak için kullanın.

Hedefler Dalgalarda görünür ve amacınız enerjiniz tükenmeden hepsini yok etmektir. Ancak arenadaki tek şey hedefler değil.

Arttırıcılar ve Düşürücülere vurmak enerjinizi yeniler veya tüketir. Güçlendirmeler oyunun fiziğini değiştirecek, topa sıçrama hasarı verecek veya arenanın bir kısmını bombalayacak. Ve arena duvarlarının kendisi de Wave’den Wave’e değişiyor ve topa tekme atan ve ona ekstra ücret veren bir langırt makinesine benzer tamponları ortaya çıkarıyor

Hızlı olun ve çekimlerinizi iyi planlayın. Topu mükemmel şekilde kontrol etmeyi öğrenin.

HTC Vive ile oynamak için oyunu steam’den alabilirsiniz.

Oculus Store’dan satın almak için buraya tıklayın

 

Yorum yazın

TeknoVR