PSVR 2, PS5 İle mi Gelecek? PSVR’nin 10 Yıl İçindeki Değişimi “Dramatik Olacak”

1 dakika, Okuma Süresi

PlayStation’dan Shawn Layden, PSVR 2’nin olacağını umuyoruz. Ve belki de bu konuda PSVR 3 ve 4 de zamanı geldiğinde karşınıza çıkacak. Game Interactive adlı bir röportajda, Sony Interactive Entertainment (SIE) ABD’yi yöneten Layden, PSVR’nin önümüzdeki 10 yıldaki değişiminin “dramatik” olacağını söyledi. Platformun geleceği hakkında konuşurken, büyümesini akıllı telefonlar ile karşılaştırdı. Mevcut telefonların öncekilere göre nasıl geliştiğini görmemiz yeterli, dedi

PSVR 2, PS5 İle mi Gelecek?

Layden, “Aynı şekilde, PSVR’ye şu anda bakıyorsunuz, hiçbirimiz bundan 10 yıl sonra neye benzeyeceğini hayal edemeyiz, ancak değişiklik o kadar dramatik olacak” dedi. ” Bu sadece olayın doğası. ”

Onun sözleri PSVR 2 cephesinde sabır çağrısı gibi görünüyor. Üst düzey Sony yöneticilerinin bir takip gözlüğü sanki bir olasılıkmış gibi, farklı konuşmalarında değinmişti.

Üç milyonun üzerinde konsol satıldığını biliyoruz. PSVR’nin şu anda pazardaki en başarılı VR gözlük seti olduğu düşünülüyor. Layden daha sonra şöyle ekledi: “Dünyanın en büyük VR platformu olduğumuzu düşünüyorum.” Ancak bu, PS4’ün  91.6+ milyon satışının bir kısmı.

Bununla birlikte, son birkaç yıl içinde PSVR’nin potansiyel gelişmesine işaret eden birçok patent gördük. yakın zaman da, yeni PlayStation Move kontrol cihazlarının nasıl olabileceğine daha yakından bakmamızı sağlayan dökümanlar hakkında bilgi verilmişti. Bu noktada, PSVR 2 muhtemelen henüz açıklanmayan yeni nesil konsol olan PS5 ile birlikte piyasaya sürülecek.

Yorum yazın

TeknoVR