HABER

PSVR 2, PS5 İle mi Gelecek? PSVR’nin 10 Yıl İçindeki Değişimi “Dramatik Olacak”

PlayStation’dan Shawn Layden, ’nin olacağını umuyoruz. Ve belki de bu konuda 3 ve 4 de zamanı geldiğinde karşınıza çıkacak.

Game Interactive adlı bir röportajda, Interactive Entertainment (SIE) ABD’yi yöneten Layden, PSVR’nin önümüzdeki 10 yıldaki değişiminin “dramatik” olacağını söyledi. Platformun geleceği hakkında konuşurken, büyümesini akıllı telefonlar ile karşılaştırdı. Mevcut telefonların öncekilere göre nasıl geliştiğini görmemiz yeterli, dedi

Layden, “Aynı şekilde, PSVR’ye şu anda bakıyorsunuz, hiçbirimiz bundan 10 yıl sonra neye benzeyeceğini hayal edemeyiz, ancak değişiklik o kadar dramatik olacak” dedi. ” Bu sadece olayın doğası. ”

Onun sözleri PSVR 2 cephesinde sabır çağrısı gibi görünüyor. Üst düzey Sony yöneticilerinin bir takip gözlüğü sanki bir olasılıkmış gibi, farklı konuşmalarında değinmişti.

Üç milyonun üzerinde konsol satıldığını biliyoruz. PSVR’nin şu anda pazardaki en başarılı gözlük seti olduğu düşünülüyor. Layden daha sonra şöyle ekledi: “Dünyanın en büyük platformu olduğumuzu düşünüyorum.” Ancak bu, PS4’ün  91.6+ milyon satışının bir kısmı.

Bununla birlikte, son birkaç yıl içinde PSVR’nin potansiyel gelişmesine işaret eden birçok patent gördük. yakın zaman da, yeni PlayStation Move kontrol cihazlarının nasıl olabileceğine daha yakından bakmamızı sağlayan dökümanlar hakkında bilgi verilmişti. Bu noktada, PSVR 2 muhtemelen henüz açıklanmayan yeni nesil konsol olan PS5 ile birlikte piyasaya sürülecek.

  Toyota Sanal Gerçeklik Kullanarak T-HR3 Robotunu Kontrol Ediyor

Benzer İçerikler

En İyi PSVR Oyunları 2019

Bigscreen 2019 Güncellemesi Beta Olarak Yayınlandı

One Piece: Grand Cruise PlayStation VR İlk Fragmanı Yayınlandı

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir