OYUN

Project CARS 3 PC VR Desteği İle Birlikte Gelecek

lightly Mad Studios, 2016 yılından bu yana yayınladığı Racing serisi ile () oyuncularını desteklediğini gördük. yılında 3. serisi ile de oyunlarını desteklemeye devam edeceğini duyurdu. Project CARS 3, PC VR desteği ile birlikte gelecek

Oculus Rift S, ve Valve Index gibi PC VR gözlükleri destekleyecek

PC VR Oyunu

Resmi duyuru ile birlikte Project CARS 3 için Oculus Rift S, HTC Vive ve Valve Index gibi PC VR gözlükleri için ”sınıfının en iyisi” olarak PC VR desteğine sahip olacağı bilgisi veriliyor. olarak görsel zenginliği ve mükemmel kişiselleştirme imkanı veren oyun PlayStation 4’ü destekleyecek olsa da, henüz için bir çalışma yapıldığına ve listeye alınacağına dair bir bilgi verilmedi.

Project CARS 3, bu yaz piyasaya sürülecek, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları online platformda bir araya getirerek 200 farklı yarış ve oyuncuların otomobillerini kişiselleştirme imkanı ile kendi zevklerine göre özelleştirme seçeneği ile 140’ın üzerinde parçayı kullanacakları şekilde ayarlandı. 

Bunun yanı sıra 12k desteği ile çarpışma efektleri ile arabaların birbirine temas etmeleri gibi bir çok özellikler olacak. Geve, gündüz yarışları, mevsimler gibi dinamik değişkenler ile daha çok hava senaryoları 24 saatlik gerçek döngüye sahip olacak.

Project CARS 3

Ayrıca stüdyo tarafından yapılan duyuruda, yeni çok oyunculu modda ve topluluk modları ve kariyer modu ile birlikte günlük zorlu mücadeleler ile oyuncuların ünvanlarını korumak için tekrar tekrar oyuna girerek yarışmalarını sağlayacak. Acura NSX, NSX GT3 gibi yeni otomobiller olacağı teyit edilirken aynı zaman da Brezilya’nın Interlagos Pisti eklenecek.

Project CARS 3, VR hayranları için yılın en iyi oyunlarından biri olacak gibi görünüyor. PlayStation VR desteğinin olmaması üzücü olsa da. Bunun nedeni, donanım olarak geride kalan PlayStation 4’in grafik olarak VR’ı tam destekleyememesi olabilir. PlayStation 5’i destekleyeceğini umut ediyoruz.

  Justice League VR: The Complete Experience Rift, Vive ve PSVR'a Geliyor

TeknoVR olarak gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz

Benzer İçerikler

Bethesda, Fallout 4 VR, Skyrım VR ve Doom VFR için Çıkış Tarihlerini Açıkladı

Taktiksel VR FPS Zero Killed Kapalı Beta Duyurusu

Strateji Oyunu Brass Tactics VR 2018 Yılında Çıkacak

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x