Project Cars 2 Gamescom İçin Yeni Fragman Yayınladı

Yeni fragmanda asfalt, buz ve çamur gibi yollarla yeni yarış modlarının eklendiğini görüyoruz. PlayStation VR ve Gran Turismo Sport‘a kıskançlıkla bakan kullanıcıları Slightly Mad Studios’un kendi gerçekçi yarış oyunu Project Cars 2 ile HTC Vive ve Oculus Rift‘te bu oyunu oynayabilecekler.

Oyunda 180 den fazla araç olduğu söyleniyor. Geliştiriciler buz, çamur ve toz üzerinde sürüşün gerçek dünya ile olabildiğince yakın modelleneceğini söyledi.

Project Cars 2

Oyun hakkında çok fazla eleştiride bulunuldu. Grafik kalitesine rağmen bir çok kişi bu konuda eleştirilerde bulundu. Hayranlar bu fragmanla bu problemlerden kaçınılmasını umuyor. Bu fragmanın VR kullanıcıları için pürüzsüz ve yüksek kalitede olacağı söylendi.

Fragmanda Ferrari gibi supercar sınıfında ki bir araca Renault Clio gibi bir aracın kafa tutabileceğini göreceksiniz. Çok fazla sınıfta aracın aynı pist üzerinde yarışabildiğini görmek bizde de heyecan uyandırdı. Ancak normal karşılamak lazım. Çünkü bu Project Cars 2′ de mümkün. Performans ve sınıf temeli olarak değerlendirme yapıldığı için farklı arabaları yarış ortamında görebileceğiz.

Project Cars 2 Tanıtım Videosunu Aşağıda Görebilirsiniz

VROTTO, güncel ve gelecek oyunlar hakkında haber ve video yayınlamaya devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret edin.

Benzer İçerikler

XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Mina

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

2020 Oynanacak En İyi 10 Steam VR Oyunu

Sinem ALADAG
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments