HABER

Sony, PlayStatıon VR Satışları Katkısı ile 63.3 Milyon Adet Sevkiyat Yapıyor

’nin Satışları ve PlayStation 4 her zamankinden daha iyi bir performans sergiliyor ve şirket PlayStation VR () kulaklık setine kısmen de olsa bunun için teşekkür ediyor.

63,3 milyon PS4 ünitesi artık dünya çapında sevkıyat yapıyor. Şirket, bu rakamın son üç aylık raporunda doğruladı. Bunun, 63.3 milyon adetin tüketicilere satıldığı anlamına gelmediğini, sadece mağazalara gönderildiğinin anlamına geldiğini unutmayın. Yine de, PS4’ün 11 Haziran’dan itibaren 60,4 milyon adet sattığını biliyoruz; bu rakamlara ulaşmalarının çok zaman alacağını düşünmüyoruz.

PlayStation VR Satışları

Daha da önemlisi, VR hayranları için Sony’nin Oyunlar bölümü, bir önceki yılın aynı dönemine göre% 5.4 artışla 348.1 milyar ¥ (yaklaşık 3 milyar $) oldu. Şirket, bunun artan oyun satışlarından ve “PlayStation VR‘nin katkısından” kaynaklandığını söyledi.

Sony, yakın zaman önce için güçlü bir başlangıç olarak kabul edilen bir milyonun üzerinde satış rakamlarını onaylamış olsa da ne yazık ki PSVR için satış rakamları hakkında bir güncelleme yapılmadı. PSVR, Ekim.2016 da satışa başlamıştı.

nin yılın ikinci yarısında  ve gibi  büyük oyunların yeni sürümlei dahil edildi. Son birkaç ayda yapılan bir çok farklı kampanya ve fırsatlar gördük. Bu nedenle için yeni ne tür tekliflerin olacağını ve bunun satışları nasıl etkileyebileceğini sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Sony, Bu yılın sonuna kadar PlayStation VR Satışları rakamını 2 Milyon’a ulaştırabilir mi?

  PSVR 2, PS5 İle mi Gelecek? PSVR’nin 10 Yıl İçindeki Değişimi “Dramatik Olacak”

Benzer İçerikler

AR Eğitim Kitabı The Human Body 2018’de Geliyor

TPCast Kablosuz VR Adaptörü Yıl Sonunda Kullanıcılara Ulaşacak

Masters of the Sun Black Eyed Peas ile Samsung Gear VR’a Geliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir