ARCore

Pixel 2 İçin AR Etiketleri, Google Star Wars ve Stranger AR Etiketleri Çıkardı

. , ve XL telefonları için AR Etiketler çıkardı.

Google’ın ile yeni özelliğin bir demosunu yayınladı. Tek bir alanda birden fazla AR etiketi yerleştirip, istediğiniz şekilde boyutlandırabileceğinizi gösterdi. Örnek olarak Stranger Things’in demogorgonunun iki versiyonunu görebilirsiniz. Birisi gerçek mekana göre boyutlandırılmış biri de, masanın üstünde duran bir figür.

Pixel 2 İçin AR Etiketleri

AR Karakterlerin de, aydınlatma da dinamil olarak ayarlananabiliyor, böylece dijital karakterler çevreye bakılmaksızın daha gerçekli bir şekilde sahneye yerleştirilebiliyor.

Pixel 2 İçin AR Etiketleri

Yeni Daydream View demosun da olduğu gibi, yeni Pixel 2’deki hoparlörlerin kalitesinden de etkileyici. Çığlık atan bir demogorgon, o telefondan çıktığını duyduğunuzda endişe verici. Google ofisinde bu canlandırılan etiketlerin gerçekçiliği ile ilgili yapılan sunumda. Bavor,, karakterleri Google’ın ofislerinde bir koridora yerleştirdi, sonra farklı bir koridora yürüdü ve geri döndüğün de her iki karakter de gerçek dünyadaki aynı yerini koruduğunu gösterdi.

Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL de çalışacak. Disney ile Star Wars AR Saydamları üzerine çalışıyor. Gıda ürünleri için sosyal medyada bu AR etiketleri kullanılacak.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

 

Artırılmış Gerçeklik Uygulama Yazılımı

 

  Apple Developers Ekibinden, WebVR Topluluk Grubuna Katılanlar Oldu

Benzer İçerikler

Cardboard Uygulama

Supermedium Web VR Tarayıcı İle İnternette Gezebileceksiniz

Discovery VR ve Google, 38 Bölümlük Seyahat Serisi Discovery TRVLR’ı Duyurdu

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir