MR Oyun

Karma Gerçeklik Oyunu: Pinball FX2 VR

 

Microsoft’un Başlıkları , , Dell, Acer ve ‘in piyasaya çıkmasıyla oyunlar da yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bunların en sonuncusu da Zen Studios’un çalışması olan . Pinball FX2 şu an ’da satışa sunuldu.

Pinball FX2 VR Windows MR Sürümü Piyasaya Çıktı

Pinball FX2 VR
Pinball FX2 VR

Pinball FX2 VR, geçen yıl , Samsung Gear VR, ve ‘da yer aldı. Windows MR sürümü, diğer sürümlerle aynı üç çekirdek tablodan oluşur: Derinliğin Epik Görevi ve Mars Sırları. Pinball FX2 Sezon 1 indirilebilir içeriği ile CastleStorm, Wild West Rampage, Paranormal, BioLab ve Earth Defense eklenerek ek beş tablo satın alınabilir.

Pinball FX2 VR, eski okul langırtı oyununu modern sürükleyici teknolojiyle karıştıran Zen Studios için gerçek bir sanal deneyim. Tıpkı gerçek hayatta yapabileceğiniz gibi, eğer isterseniz topları almak için paletlerin stratejik olarak harekete geçirilmesi gerektiğinde tabloları sağa sola çevirebileceksiniz.

Her tablo, burnunuzun altında gerçekleşen her türlü hareketle son derece ayrıntılı. Sanat yapıtını kontrol etmek veya masayı analiz etmek, puan kazanmanın en iyi yolunu ararken fark etmeyebileceğiniz yeni alanları ortaya çıkarmak için doğru yere eğilebilirsiniz. Her şeyin üstünde eski bir VR kıvrımını ekleyerek, her masayı oynarken karakterlerin ve imgelerin etrafında hayata döndüğünü, sudaki deniz canavarlarının tablonun arkasından ya da aniden başınızın üzerinde uçan bir uzay gemisiyle ortaya çıktığını görebileceksiniz.

Oyun, şimdi Windows MR‘da 14.99 USD karşılığında piyasaya sunuldu; Season 1 Pack DLC de 24.99 USD karşılığında satın alabilirsiniz.

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

  Windows MR Başlık Setleri ve PC Maliyeti 1000$'ın Altında Olacak

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Huawei Daydream VR Gözlük Yakında Tanıtılacak

DaystAR, Lenovo İçin AR Başlık Tasarımını Yayınladı

AR Projektörü, Masanızın Sezgisel Bir Arayüze Dönüşmesini Sağlıyor

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x