TeknoVR – Güncel Sanal Gerçeklik Haber ve Gelişmeleri

PC VR Zindan Oyunu ‘Legendary Tales’ Kapalı Beta İle Karşımızda ”Fragman”

Legendary Tales, PC VR gözlükleri için Erken Erişime giren bir VR zindan oyunu ve şimdi geliştiriciler Urban Wolf Games, kapalı betaya geçerken test kullanıcıları için çağrı başlattı.

SteamVR gözlüklerine gelen bir ARPG olan Legendary Tales , tamamen fizik tabanlı dövüşlerle ilgili. Co-op zindan tarayıcısı, yakın dövüş, menzilli silahlar ve büyüleri içerecek şekilde ayarlanmıştır. Birçok VR zindan oyunu aksine, rastgele oluşturulmuş bir roguelike olarak ayarlanmamıştır, bunun yerine odaları temizlediğiniz, altın kazandığınız ve zindandan çıkma arayışınızda size yardımcı olacak efsanevi öğeler toplayarak seviyeye odaklanırsınız.

Stüdyo, VR zindan oyunu Erken Erişim’e girdiğinde, zindanı tamamlamak için “10+ saat” oyun sunmayı umduğunu söylüyor. Oyun, toplam oyun süresini kısaltabilecek veya uzatabilecek en fazla üç oyuncuyla takım kurma seçeneğini içeriyor.

PC VR Zindan Oyunu ‘Legendary Tales’

Stüdyo, bu yıl Erken Erişim’e girdiğinde, zindanı tamamlamak için “10+ saat” oyun sunmayı umduğunu söylüyor. Oyun, toplam oyun süresini kısaltabilecek veya uzatabilecek en fazla üç oyuncuyla takım kurma seçeneği sunuyor.

Steam’de 2021’de başlaması planlanıyor. Legendary Tales için kısa bir demo daha önce SideQuest for Oculus Quest’te görülmüştü, ancak şimdi stüdyo PC VR desteğine yeniden öncelik verdi. Ekip, bir Quest sürümünden önce PC VR için piyasaya sürmeye odaklanıyorlar. Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Küçük bir teselli: stüdyo oyunu hem Oculus Link hem de Air Link ile test etti ve iyi çalıştığını söyledi.

Benzer İçerikler

VR Keskin Nişancı Oyunu Sniper Elite VR Yeni Oynanış Fragmanı, Çıkış Tarihi ve Ayrıntıları

Mina

PSVR Shooter Oyunu Fracked Oynanış Fragmanı, Daha Fazla Aksiyon İle 2021 Yazında

Sinem ALADAG

VR NERF Battles, NERF Ultimate Championship 2022’De Oculus Quest’e Geliyor

Beren BULUT

Açık Dünya RPG, A Township Tale Temmuz’da Oculus Quest’e Geliyor

Mina

Sanal gerçeklik (VR) Oyun, Waltz of the Wizard 2021 Büyük Güncellemesi

Bilal TEMIZ

Warhammer Age Of Sigmar: Tempestfall Kapalı Beta Kaydı Uzatıldı

Sibel UNAL
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

TeknoVR - Güncel Sanal Gerçeklik Haber ve Gelişmeleri