OYUN

VR Korku Oyunu Organ Quarter Çıkış Tarihi ve Fragmanıyla Beraber Yayınlandı

Cadılar Bayramı yaklaşırken ürkütücü ve korku temalı deneyimleri de dikkatleri üzerine çekmek için sıralanmış durumdalar. Bunlardan birisi de Outer Brain Studios ürünü olan .

Resident Evil ve David Lynch’in eserlerini karıştıran bu ilginç korku oyunu Kickstarter‘da projeyi bitirmesine yardımcı olması açısından az miktarda para topladı. Bundan 8 ay sonra Organ Quarter, ve için piyasaya çıkacak.

Organ Quarter Fragmanını Aşağıda İzleyebilirsiniz

Silent Hill’deki kasabadan çok farklı olmayan bir kent manzarasıyla karşılaşacaksınız. Zihninizi meşgul eden kabus yaratıklarına silahlarla karşılık vereceksiniz. Oyun hayatta kalma korku türünün klasik unsurlarını içeriyor. Yani hayatta kalabilmek için sınırla miktarda cephaneye sahip olacaksınız.

Oyunun teknik kısıtlamalarından dolayı şu an için sürümüyle alakalı bir durum söz konusu değil. Ancak PC’de oda ölçeklik ve hareket kontrolü desteğini bekleyebilirsiniz.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Korku Oyunu haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Oculus ASW 2.0 ile Nasıl Çalışacak

Benzer İçerikler

Blade Runner 2049 VR’ın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Mercury VR Uzay Uçuşu Simülatörü

Mantıs PSVR Kulaklık İncelemesi: Gerekli Bir Aksesuar

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir