OrbusVR MMORPG Erken Erişim Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir çok Sanal Gerçeklik kullanıcısı tam özellikli MMORPG oyunlarını oldukça meraklı bir şekilde takip ediyor ve bekliyor. OrbusVR MMORPG‘nin piyasaya çıkmasını da çok sayıda insan bekliyor. Erken erişim tarihinin açıklanmasıyla kullanıcılar yakında bu şansı yakalayacaklar. VR MMORPG, 15 Aralık 2017′ de Steam Erken Erişim’de serbest bırakılacak.

Geliştirici Ad Alternum, daha önce OrbusVR topluluğunu kurmuş, Alpha ve Closed Beta testlerini kapalı olarak kullanıcılara sunmuş ve 450’den fazla oyuncu yer almıştı. Yaklaşık olarak 3000 saatin üzerinde de oyun oynanmıştı. Geliştiriciler Steam Early Access başlangıcı için hazır olduklarını belirtti.

OrbusVR MMORPG Yakında Piyasaya Çıkacak

OrbusVR MMORPG
OrbusVR MMORPG

Oyunun Erken Erişim sürümünün tam sürümden bir kaç özellik eksik olması ve 60 saatten fazla oynanabilir içeriğin olması bekleniyor. Oyuncular işçilik ve balık tutma gibi faaliyetlerde bulunabilecekler. 1′ den 20’ye kadar olan görevleri alıp tamamlayabilmenin yanı sıra, beş kişilik zindan boyunca ilerleyebilecekler. Geliştiriciler, oyun erken erişimden ayrıldıktan sonra karakter ilerlemesinin devam edeceğini de vurguladı.

OrbusVR, geliştiriciler tarafından, yalnızca VR için yaratılmış ilk tam sürüm MMORPG olarak tanımlanmaktadır. Açık dünya, oyun içerik saatleri, benimsenen hikaye, ilginç karakterler ve oyuncuların etkileşim içerisinde olacak şekilde tasarlandı. İlk olarak Kickstarter ile finanse edilen geliştiriciler işbirliği içerisinde uzun zamandır çalışıyorlar.

Başlık tamamen oynanabilir olsa da, Ad Alternum’daki geliştirme ekibi, tam sürüm için sabit modlu zindan ve oyun içi baskınlar gibi bazı oyun özelliklerini elinde bulunduruyor. Çeşitli diğer özellikler, Erken Erişim döneminde rafine edilecek ve oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda düzenlenecek.

Erken Erişim, 15 Aralık 2017’de Windows Karma Gerçeklik, HTC Vive ve Oculus Rift cihazları için sunulacak. Fiyat olarak bilgi verilmeyen oyun hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı takibe devam edin.

[related-post id=”7944″]

VROTTO, güncel ve gelecek VR MMORPG Oyunları hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More