Oculus Winter Sale İle İndirimli Oyun Paketlerine Ulaşabilirsiniz

Kışın gelmesiyle birlikte yağmur çamur sevmeyenler genelde evlerine kapanıyor ve sıcak ortamlarında rahat etmek istiyorlar.  ile Oculus Rift ve Samsung Gear VR kullanıcıları için sanal gerçeklik ürünlerinde indirime gidiyor. Oyunları tek olarak ya da paket halinde satın alabilirsiniz.

Oculus Winter Sale

Oculus mağazına giderek sınırlı indirimlerden daha büyük paket indirimlerine kadar bir çok avantajla karşılaşabilirsiniz. Örneğin EVE Valkyrie: Warzone fiyatını 22£’dan 7.99 £’ya düşürdü. Adr1ft 14.99 £’dan 5.99 £’ya düştü. Bu indirimler sadece bugün için. Yarın için oluşacak indirim ve başlıklar değişebilir.

Oculus Rift için Yeşil, Mor ve Kırmızı olmak üzere üç paket mevcuttur. Her biri, 69.99 £ ve 2 Ocak 2018 tarihine kadar sunulacak yedi video oyununa sahipler. Her paket, Lone Echo, SUPERHOT VR, Keep Talking and Nobody gibi başlık içeren Green paketi ile Oculus Rift için mevcut en iyi VR deneyimlerinden bazılarını sunuyor. Mor paketinde Star Trek: Bridge Crew, Rick and Morty: Virtual Rick-ality, ARKTIKA.1 ve Wilson’s Heart. Kırmızı pakette The Climb, From Other Suns, Eagle Flight ve DiRT Rally var.

Tek oyun satın almak isteyenler için ise Killing Floor: Incursion 29.99 £’dan 14.99 £’ya düşüyor. Archangel ise 22.99 £ yerine 10.99 £ karşılığında satılacak.

VROTTO, güncel ve gelecek hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

JVC, 120 Derece FOV ve Göz Başına 2.5K Çözünürlük ile Kurumsal XR Gözlüğünü Tanıttı

Mina

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

Oppo, Oppo AR Glass 2021 Ar Gözlüğünü Tanıttı

Mina

VR Korku Oyunları – Sanal Gerçeklik Korku Oyunları

Beren BULUT

Population: One ipuçları

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x