HABER

Oculus indirim paketi İçin Acele Edin, Son 4 Gün

Oculus indirim paketi için son gün 4 Eylül. Oculus‘un sunduğu yaz fırsatlarını kaçırmamış olmanızı umuyoruz. Oculus’un Gözlük indirimi sınırlı bir süre için de olsa şu an devam ediyor. 200 $ indirimle Rift’e sahip olabilirsiniz. Bununla beraber daha çok indirimle karşılaşacağınızdan emin olun. Ağustos sonu itibariyle şirket, her biri dört oyuna sahip iki indirim paketini satışa sundu.

İlk paketimiz . Bu pakette en popüler oyunlardan dört tanesini göreceğiz. Bu yüzden sahipleri için en kapsamlı ve eğlenceli olan paket. FPS ve RPG oyunları kapsayan pakette, The Mage’s Tale, Rick and Morty: Virtual Rick-ality, Job Simulator ve Arizona Sunshine gibi oyunlar var.

Rift Summer Hits Pack, toplam fiyattan yaklaşık olarak %35 indirimle 90$ fiyatıyla satışta.

Oculus indirim paketi

Oculus indirim paketi

İkinci paket ise VR’a yeni başlayanlar için hazırlanan . Bu pakette: The Climb, Raw Data, SUPERHOT VR ve Apollo 11 bulunuyor. Bu paket toplam fiyatına bakacak olursak ilk pakete göre daha fazla indirime sahip. % 50 lik büyük indirimle paketin fiyatı 60$ olarak belirtildi.

İki paket için sunulan indirimler 4 Eylül 20172de bitiyor. Bu süre bitene kadar indirimden faydalanmak gerekiyor.

VROTTO, güncel ve gelecek VR ürün indirimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

  Vertigo Games Skyworld İçin Çıkış Tarihini Açıkladı

Benzer İçerikler

BBC, PLANET EARTH ve DAHA FAZLASINI TASTER VR UYGULAMASI İLE GETİRİYOR

Discovery TRVLR 360 Derece Belgesel’in İlk 6 Bölümü Yayınlandı

VR / AR Devrimi Kaçınılmaz MR Başlıklar ve Haptik Kıyafetler

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir