HABER

Oculus indirim paketi İçin Acele Edin, Son 4 Gün

Oculus indirim paketi için son gün 4 Eylül. Oculus‘un sunduğu yaz fırsatlarını kaçırmamış olmanızı umuyoruz. Oculus’un indirimi sınırlı bir süre için de olsa şu an devam ediyor. 200 $ indirimle Rift’e sahip olabilirsiniz. Bununla beraber daha çok indirimle karşılaşacağınızdan emin olun. Ağustos sonu itibariyle şirket, her biri dört oyuna sahip iki indirim paketini satışa sundu.

İlk paketimiz . Bu pakette en popüler oyunlardan dört tanesini göreceğiz. Bu yüzden sahipleri için en kapsamlı ve eğlenceli olan paket. FPS ve RPG oyunları kapsayan pakette, The Mage’s Tale, Rick and Morty: Virtual Rick-ality, Job Simulator ve Arizona Sunshine gibi oyunlar var.

Rift Summer Hits Pack, toplam fiyattan yaklaşık olarak %35 indirimle 90$ fiyatıyla satışta.

Oculus indirim paketi

Oculus indirim paketi

İkinci paket ise VR’a yeni başlayanlar için hazırlanan . Bu pakette: The Climb, , SUPERHOT VR ve Apollo 11 bulunuyor. Bu paket toplam fiyatına bakacak olursak ilk pakete göre daha fazla indirime sahip. % 50 lik büyük indirimle paketin fiyatı 60$ olarak belirtildi.

İki paket için sunulan indirimler 4 Eylül 20172de bitiyor. Bu süre bitene kadar indirimden faydalanmak gerekiyor.

VROTTO, güncel ve gelecek VR ürün indirimleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

  Sony Bağımsız PSVR Kontrol Denetleyicileri Tayvan'da Satışa Sunuldu

Benzer İçerikler

Horror of The Deep VR İçin Yeni Bir İçerik Yayınladı

IMAX VR Merkezi Kanada’da Cineplex İşbirliğiyle Açılıyor

VR Rapor Kullanıcıların “Almadan Önce Denemek” İstediğini Söylüyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir