Oculus Go Duyuruldu

Oculus, Standalone Başlık Seti Oculus Go’yu Duyurdu

Duyuruldu. ’un bu yıl en büyük etkinliği olan Connect 4, Mark Zuckerberg’in bir açılış konuşmasıyla Çarşamba günü başladı. sahibi, ilk bağımsız VR başlığını duyurdu. adı verilen VR başlık herhangi bir mobil cihaz ve PC’ye ihtiyaç duymadan çalışabilecek. Hepsinden önemlisi ise , 199 $ fiyatıyla 2018’de satışa sunulacak.

Zuckerberg’e göre erişilebilir en iyi VR Başlık olan , bir milyar tüketiciyi ile buluşturmak için ’un hedeflerinin sadece bir parçası.

Duyuruldu, Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilirsiniz

Zuckerberg,

Sanal gerçekliğin herkes için uygun olduğundan emin olmalıyız. Ekonomik ve kaliteli ürünler üzerinde çalışmak zorundayız.

, Gear VR mobil başlık seti için halihazırda geliştirdikleri uygulamaların kullanım alanını genişletiyor.

Elastik bantlar ve Google’ın Daydream View başlığını anımsatan bir köpük katmanlı yüz pedi ile , daha uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Rift ile aynı FOV değerine sahip başlık, Rift’e göre de parlamayı azalttığı söyleniyor. Dahili kulaklık ile sizleri hantal harici kulaklıklar ile de uğraşmaktan kurtarıyor.

VR başlığın duyurulmasının yanı sıra , 6DOF Santa Cruz başlık seti ile ilgili bir güncelleme paylaştı. Geçen sene Connect’te ortaya çıkan Santa Cruz prototipinin sonraki aşamasında, konumlandırılmış iki adet denetleyici ile el varlığı sağlanıyor.

VROTTO, güncel ve gelecek VR Donanım haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Oculus Quest 2 90Hz Etkinleştirme – Oculus Quest 2 İpucu

Beren BULUT

Sony’nin Uzaysal Gerçeklik Ekranı 3D Görüntüleme Sorununa Farklı Bir Açıdan Çözüm Buluyor.

Mina

Oculus Link Özellikleri

Mina

Oculus Link Kablosu Nedir?

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x