Oculus Android Uygulaması 1 Milyon Yüklemeyi Geçti

Google Play Store’daki, Android için Oculus uygulaması toplam 1 milyon yüklemeyi aştı. Apple’ın App Store’u yükleme rakamlarını bildirmiyor.

Oculus uygulaması Oculus Go’yu ayarlamak için gerekli. Uygulamaları yönetmek ve ayarları yapmak için kullanılır. Kasım ayında Facebook, Rift oyunlarının uzaktan kurulmasına izin vermek için uygulamayı genişletti.

Android VR Uygulama

Bu uygulama, Samsung Gear VR’yi içermez; bununla birlikte, Google’ın yerine Samsung’un uygulama platformu üzerinden dağıtılan ayrı (ancak benzer) bir uygulamadır.

Rift desteğinin eklenmesinden önce, uygulama Oculus Go satışlarını tahmin etmek için kullanılabilir. Oculus Go kullanıcılarının kabaca yarısının Android kullandığını varsayalım (iOS yerine) sonra kurulum sayısının iki katına çıkması Go satışları hakkında kabaca bir tahminde bulundurabilir.

[related-post id=”9502″]

Bu açıkça şu anda daha az güvenilir bir tahmin olacak, ancak yine de bize Oculus Rift ve Go platformlarının birlikte 1 milyon kullanıcıyı aştığını gösteriyor.

Oculus Connect 5’te CTO John Carmack, Go kulaklığı konusunda “çok iyimser” olduğunu açıkladı, yalnız görülen o ki satışlar beklentilerini bile aştı. 1 milyon uygulama kurulumunun aşılması, bu momentumun yavaşlamadığını gösterebilir.

0 0 votes
Reting

Benzer İçerikler

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

HTC’nin Vive XR Suite, Avustralya, Yeni Zelanda Ve Tayvan’a Genişliyor

Mina

VR Terapi Uygulamaları, Sanal Gerçeklik Terapi Kullanımı

Bilal TEMIZ

Canon Yeni Video ile Kurumsal AR / VR Gözlüğü MREAL S1 Sergiledi

Mina

HaptX Gloves DK2 (HaptX Eldivenler) Yeni Sürümü Duyuruldu

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More