NFT Sanatçıları Sanal Gerçeklikte Toplanarak Haiti İçin Para Toplayacak

1 dakika, Okuma Süresi

Geçtiğimiz Ağustos ayında, Haiti’nin güney bölgesi, Nippes ile Sud arasındaki dağlarda 7,2 büyüklüğünde büyük bir depremle sarsıldı ve çok sayıda ölüm ve yaralanmanın yanı sıra bölgedeki çok sayıda okulda ciddi hasara neden oldu.

Haiti’yi yeniden inşa etmeye yardımcı olmak için, Hope for Haiti organizasyonu ve VR şirketi FXG , “Inspiring Hope: Haiti’de Sürükleyici Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi” adlı canlı bir VR bağış kampanyası için ortaklık kuruyor. 6 Ekim’de gerçekleşecek kampanyada, deprem yardımı için 50 bin dolarlık iddialı bir bağış toplamayı umuyorlar.

hic et nunc ve OpenSea’de ev sahipliği yapacak olan etkinlik sırasında, Sutu , Mark SaabNygilia , RiniiFish gibi tanınmış NFT sanatçılarının yarattığı çeşitli inanılmaz NFT sanat eserlerine teklif verme fırsatına sahip olunabilecek. Siz de bağış yaparak yardımcı olabilirsiniz.

Konuk olarak, özelleştirilebilir bir avatar kullanarak diğer katılımcılarla etkileşimde bulunabilecek ve kaynaşabilecek, sanatçıların yanı sıra Hope for Haiti ve FXG üyeleriyle sohbet edebileceksiniz. NFT müzayedesinden elde edilen tüm gelirler, hasar gören veya yıkılan okulların yeniden inşasına yardımcı olan Haiti için Umut Okulu Yeniden Yapılandırma Fonu da dahil olmak üzere doğrudan Güney Haiti’yi desteklemeye gidecek.

Yorum yazın

TeknoVR