OYUN

Artırılmış Gerçeklik Oyunu HoloGrid: Monster Battle AR

Eylül ayının başında Happy Giant stüdyoları Star Wars’tan esinlenerek strateji oyunu HoloGrid’in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığını belirtmişti. Monster Battle ile yeniden tasarlandı. iOS 11 sürümüyle Monster Battle oyununu deneyimleyebileceksiniz. Oyuna App Store’dan ulaşabilirsiniz.

monster battle AR ile ilgili görsel sonucu

HoloGrid: , Star Wars: A New Hope’dan esinlenlenerek tasarlandı. Bu sahneyi yaratmaya yardım eden görsel efekt uzmanı Phil Tippett ile birlikte tasarlanan oyun , çeşitli canavarların görsel efektlerini hayata geçirdi.

Monster Battle AR Oyunu ile Para Kazanabileceksiniz

Monster Battle AR
Monster Battle AR

ARKit’te bulunan yeni derinlik algılama ve hareket izleme yeteneklerini birleştiren Monster Battle, yeni büyüler, oyun arenaları ve canavarları içeren, tümüyle dijital bir yayın olanağı sunuyor. Kazandığınız maçların neticesinde yeni canavarlar ve büyüler elde edeceksiniz. Bunlar size bir hazine sandığı olarak sunulacak. Oyuncular aynı zamanda canavarlarını ve büyülerini belli seviye getirerek bundan para da kazanabilirler. ARKit ile, oyunu büyütebilir ve daha iyi bir görünüm elde edebilmek amacıyla arenanın etrafında dolaşabileceksiniz.

HappyGiant CEO’su ve Kurucusu Mike Levine, “HoloGrid’in ARKit sürümü tamamen farklı bir oyun deneyimi türüdür. Şimdi oyunu daha önce olduğu gibi düz bir masa üstünde oynayabilirsiniz. Ancak oyunu büyük bir “Harry Potter” satranç tarzında oynatmaya da davet ediyoruz, bu da satranç oyununu başka bir boyuta taşıyor. Devasa animasyonlu canavarlarla bir masa oyununun içine gireceksiniz ve çevresinde yürünebilmesi insanlar için oldukça keyifli bir durum.” dedi.

VROTTO, güncel ve gelecek AR Oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Ultrawings Geliştiricisinden Bir Sonraki VR Oyunu İle İlgili Bir Görsel Paylaştı

Benzer İçerikler

AR Geliştirme Aracı Aero Adobe Tarafından Duyuruldu

Ark Park Dinazor Dünyasında Savaşmaya Hazır Olun

Mercury VR Uzay Uçuşu Simülatörü

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x