OYUN

Artırılmış Gerçeklik Oyunu HoloGrid: Monster Battle AR

Eylül ayının başında Happy Giant stüdyoları Star Wars’tan esinlenerek strateji oyunu HoloGrid’in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığını belirtmişti. Monster Battle ile yeniden tasarlandı. sürümüyle Monster Battle oyununu deneyimleyebileceksiniz. Oyuna App Store’dan ulaşabilirsiniz.

monster battle AR ile ilgili görsel sonucu

HoloGrid: , Star Wars: A New Hope’dan esinlenlenerek tasarlandı. Bu sahneyi yaratmaya yardım eden görsel efekt uzmanı Phil Tippett ile birlikte tasarlanan oyun , çeşitli canavarların görsel efektlerini hayata geçirdi.

Monster Battle AR Oyunu ile Para Kazanabileceksiniz

Monster Battle AR
Monster Battle AR

ARKit’te bulunan yeni derinlik algılama ve hareket izleme yeteneklerini birleştiren Monster Battle, yeni büyüler, oyun arenaları ve canavarları içeren, tümüyle dijital bir yayın olanağı sunuyor. Kazandığınız maçların neticesinde yeni canavarlar ve büyüler elde edeceksiniz. Bunlar size bir hazine sandığı olarak sunulacak. Oyuncular aynı zamanda canavarlarını ve büyülerini belli seviye getirerek bundan para da kazanabilirler. ARKit ile, oyunu büyütebilir ve daha iyi bir görünüm elde edebilmek amacıyla arenanın etrafında dolaşabileceksiniz.

HappyGiant CEO’su ve Kurucusu Mike Levine, “HoloGrid’in ARKit sürümü tamamen farklı bir oyun deneyimi türüdür. Şimdi oyunu daha önce olduğu gibi düz bir masa üstünde oynayabilirsiniz. Ancak oyunu büyük bir “Harry Potter” satranç tarzında oynatmaya da davet ediyoruz, bu da satranç oyununu başka bir boyuta taşıyor. Devasa animasyonlu canavarlarla bir masa oyununun içine gireceksiniz ve çevresinde yürünebilmesi insanlar için oldukça keyifli bir durum.” dedi.

VROTTO, güncel ve gelecek AR Oyun haberleri hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

  Mirra 3D Tasarım Uygulaması İle VR ve AR İçerik Oluşturun

Benzer İçerikler

Front Defense: Heroes VR Oyun İncelemesi

Resident Evil 7 Biohazard: The Not a Hero DLC Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Masters of the Sun Black Eyed Peas ile Samsung Gear VR’a Geliyor

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir