OYUN

Million Arthur VR Batılı Oyuncular İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Kral Arthur efsanesini hepimiz biliyoruz. Efsaneye göre kılıcı taştan çeken İngiltere’nin gerçek kralı oluyor. Peki bir milyon kişi kılıcı taştan çıkarmayı başarırsa ne olur? İşte Million Arthur ‘ın konusu da tam olarak bu ve ilk defa batıdaki oyuncular için geliyor.

İlk olarak Japonya’da bu yılın başlarında için piyasaya sunulan oyun Kai-ri-Sei olarak adlandırılmıştı. Ünlü RPG yaratıcısı SquareEnix tarafından HTC Vive ile birlikte geliştirilmişti.

Million Arthur VR Tanıtım Videosunu Aşağıda İzleyebilirsiniz

Batı versiyonu Million Arthur VR: Character Command RPG ismiyle adlandırılıyor. Kılıcı taştan çıkarmayı başaran dört kahramanı konu alan bir VR deneyimi olacak.

Batı versiyonu için yeni bir fragman yayınlandı. İngilizce alt yazılı verilen fragmanda Japonca versiyonda olduğu gibi savaşlar kart kullanan oyuncular tarafından kart oyunu tarzında ele alınacak. Karakterleri seviyelendirmek ve yükseltmek içinde benzer bir sistem kullanılacak.

Oyundaki karakterler, oyun sırasında kullanılabilir hale gelecek olan kıyafetlerle dilediğiniz gibi özelleştirilebiliyor. Ayrıca oyuncular diğer karakterler ile de etkileşime girebilecek. Daha fazla bilgiyi Steam sayfasında bulabilirsiniz.

VROTTO, güncel ve gelecek VR RPG Oyunlar hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edecektir. Daha fazlası için lütfen Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

[miptheme_adssystem ad=”6391″ align=”none” hide_on_mobile=”yes”][/miptheme_adssystem]

 

  DeMagnete VR Bu Yıl Tüm Platformlara Gelecek VR Bulmaca Oyunu

Benzer İçerikler

Immersion Dünyanın İlk Çok Kullanıcı VR Platformunu Başlattı

Karnage Chronicles VR RPG için Yeni Fragman ve Güncelleştirmeler Yayınlandı

MindVerse VR Uygulama İle Sanal Gerçeklikte Meditasyon

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir