Merge VR, Eğitim ve Eğlence Amaçlı Merge Küplerini Tanıttı

Merge VR, çocuk hedefli mobil VR başlık seti Merge Goggles ile entegre yeni büyütülmüş gerçeklik projesi Merge Küp’ü piyasaya çıkardığını duyurdu. Küp’ü tamamlayıcı uygulaması ile çeşitli artırılmış gerçeklik nesnelerine dönüştürebiliyorsunuz.  Bu nesneler, tamamen eklemli ve etiketli bir insan kafatası gibi eğitsel veya interaktif bir evcil hayvan gibi eğlenceli olabilir.  Birleştirme Küpü yalnızca 14.99 dolara satılacak.

Merge VR aileler ve çocuklar için eğitici ve aynı zamanda eğlenceli bir platform.

Merge, yeni VR / AR platformu olan Merge Miniverse‘yi duyurdu. Miniverse, hem gözlük hem de küp ile çalışmak üzere tasarlandı. Küratörlü uygulamalarla Miniverse, ailelere uygun bir portal olup, çocuklara uygun VR / AR içeriğinin bulunmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Çocukların ve aileleri için şirket geçtiğimiz AR | VR Geliştirici Fonu’nu ilan etti. 1 milyon dolarlık fon, Merge’in ürün yelpazesiyle uyumlu deneyimler üreten içerik yaratıcılarını desteklemeyi amaçlıyor.

Kurucu Andrew Trickett, Küp’ün piyasaya sürülmesini açıklayan  bildiride,” Merge Cube gibi yenilikçi bir ürünle, tüm AR / VR platformlarında inovasyon ve yaratıcılığı teşvik etmek için desteğimizi arttırmak istedik. Gözlükler ve Küp, orijinal uygulamalarla ve üçüncü parti uygulama geliştiricileri ile bir araya getirilenler, yeni nesillere yönelik bir hands-on, eğitim sanal alanı sunuyor. “

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Facebook Reality Labs AR Bileklik Çalışmaları

Mina

HTC’nin Vive XR Suite, Avustralya, Yeni Zelanda Ve Tayvan’a Genişliyor

Mina

VR Terapi Uygulamaları, Sanal Gerçeklik Terapi Kullanımı

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More