Merge VR, Eğitim ve Eğlence Amaçlı Merge Küplerini Tanıttı

Merge VR, çocuk hedefli mobil VR başlık seti Merge Goggles ile entegre yeni büyütülmüş gerçeklik projesi Merge Küp’ü piyasaya çıkardığını duyurdu. Küp’ü tamamlayıcı uygulaması ile çeşitli artırılmış gerçeklik nesnelerine dönüştürebiliyorsunuz.  Bu nesneler, tamamen eklemli ve etiketli bir insan kafatası gibi eğitsel veya interaktif bir evcil hayvan gibi eğlenceli olabilir.  Birleştirme Küpü yalnızca 14.99 dolara satılacak.

Merge VR aileler ve çocuklar için eğitici ve aynı zamanda eğlenceli bir platform.

Merge, yeni VR / AR platformu olan Merge Miniverse‘yi duyurdu. Miniverse, hem gözlük hem de küp ile çalışmak üzere tasarlandı. Küratörlü uygulamalarla Miniverse, ailelere uygun bir portal olup, çocuklara uygun VR / AR içeriğinin bulunmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Çocukların ve aileleri için şirket geçtiğimiz AR | VR Geliştirici Fonu’nu ilan etti. 1 milyon dolarlık fon, Merge’in ürün yelpazesiyle uyumlu deneyimler üreten içerik yaratıcılarını desteklemeyi amaçlıyor.

Kurucu Andrew Trickett, Küp’ün piyasaya sürülmesini açıklayan  bildiride,” Merge Cube gibi yenilikçi bir ürünle, tüm AR / VR platformlarında inovasyon ve yaratıcılığı teşvik etmek için desteğimizi arttırmak istedik. Gözlükler ve Küp, orijinal uygulamalarla ve üçüncü parti uygulama geliştiricileri ile bir araya getirilenler, yeni nesillere yönelik bir hands-on, eğitim sanal alanı sunuyor. “

Benzer İçerikler

Sanal Gerçeklikte Canlı Dans Savaşları Dünyadaki İnsanları Birbirine Bağlıyor

Mina

VR Yayıncısı Olarak Avatarınızı Sanal Gerçeklik İçinde Yayınlayın

Mina

XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Mina

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Sağlık Hizmetlerinde Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik Kullanımı

Beren BULUT

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments