Merge VR

Merge VR, Eğitim ve Eğlence Amaçlı Merge Küplerini Tanıttı

, çocuk hedefli mobil VR başlık seti Merge Goggles ile entegre yeni büyütülmüş gerçeklik projesi Merge Küp’ü piyasaya çıkardığını duyurdu. Küp’ü tamamlayıcı uygulaması ile çeşitli artırılmış gerçeklik nesnelerine dönüştürebiliyorsunuz.  Bu nesneler, tamamen eklemli ve etiketli bir insan kafatası gibi eğitsel veya interaktif bir evcil hayvan gibi eğlenceli olabilir.  Birleştirme Küpü yalnızca 14.99 dolara satılacak.

aileler ve çocuklar için eğitici ve aynı zamanda eğlenceli bir platform.

Merge, yeni VR / AR platformu olan Merge Miniverse‘yi duyurdu. Miniverse, hem gözlük hem de küp ile çalışmak üzere tasarlandı. Küratörlü uygulamalarla Miniverse, ailelere uygun bir portal olup, çocuklara uygun VR / AR içeriğinin bulunmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Çocukların ve aileleri için şirket geçtiğimiz AR | VR Geliştirici Fonu’nu ilan etti. 1 milyon dolarlık fon, Merge’in ürün yelpazesiyle uyumlu deneyimler üreten içerik yaratıcılarını desteklemeyi amaçlıyor.

Kurucu Andrew Trickett, Küp’ün piyasaya sürülmesini açıklayan  bildiride,” gibi yenilikçi bir ürünle, tüm AR / VR platformlarında inovasyon ve yaratıcılığı teşvik etmek için desteğimizi arttırmak istedik. Gözlükler ve Küp, orijinal uygulamalarla ve üçüncü parti uygulama geliştiricileri ile bir araya getirilenler, yeni nesillere yönelik bir hands-on, eğitim sanal alanı sunuyor. “

Benzer İçerikler

Hand Tracking (El izleme) nedir?

Bilal TEMIZ

Infinite Office Kendi VR Sanal Ofis Alanınızı Oluşturmanıza İzin Veriyor

Beren BULUT

Apple, Yeni Telefonlarına Anında AR ve Derinlik Haritalama için LiDAR Tarayıcıyı Ekledi

Sinem ALADAG

Oculus Quest 2 Satışta, Fiyatı ve Özellikleri

Beren BULUT

VR Teknolojisinin Geleceği (Sanal Gerçeklik / Artırılmış Gerçeklik)

Mina

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x