Medal of Honor Above and Beyond Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

1 dakika, Okuma Süresi

Çok oyunculu VR Oyun olan Medal of Honor Above and Beyond çok oyunculu içeriğini daha önceden biliyoruz, ancak 11 Aralık lansmanına bir haftadan az bir zaman kala Respawn Entertainment’ın çok fazla ayrıntı sunup sunmayacağı net değildi. Neyse ki, oyun için yeni bir çok oyunculu fragman yayınladı, oyunun nasıl oynanacağına dair bize güzel bir ilk bakış sunuyor.

Medal of Honor Above and Beyond Çok Oyunculu Oynanış

Kinetic shooters ( Titanfall , Apex Legends ) ile tanınan bir stüdyo olarak , Medal of Honor: Above and Beyond çok oyunculu bir kaçış olayı olacağına dair büyük bir beklenti vardı ve yeni fragmanla bunun nasıl olduğunu göstermek için harika bir iş çıkardılar.

Henüz kaç silah ve harita olduğunu bilmiyoruz, ancak fragman en az dokuz farklı silah ve iki farklı el bombası gösteriyor.

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Böylesine geniş bir mod yelpazesi ile, elbette oyuncu popülasyonunun zayıflayabileceği endişesi var. Neyse ki oyun hem Oculus PC’de hem de SteamVR’da piyasaya sürülecek. Henüz kesin bir onay almamıza rağmen, iki platform arasında çapraz oyunun destekleneceğini umuyoruz.

1 yorum

Kerim 11 Aralık 2020 - 08:29

işte beklediğim haber, teşekkürler

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR