Marvel VR Yaratıcısı Sanzaru Games Yeni Bir Oyun Süprizi İle Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Oculus Rift Twitter hesabında yeni bir oyun  için gizemli bir paylaşımda bulundu, boynuzlu bir resifle düzenlenmiş süslü bir mistik kapıdan oluşan bir GIF’i tweet’te paylaştı. Görülen kafatasları ve alevlerle süslü bir kapı. Tweet’te şöyle diyor: “Macera bu kapıda bekliyor. Kaderini nasıl yaratacaksın? @SanzaruGames ve Oculus Studios’tan yeni bir yolculuk geliyor gibi görünüyor.  #CheckYourInventory #OculusHome ” bu yeni gelen içerik hakkında ve ne olduğuna dair çok fazla bilgi vermedi, tamamı ile bir süpriz bizleri bekliyor.

Sanzaru Games Şirketin önceki oyunu olan Marvel Powers United VR ile ilgili bir gelişmeden daha çok yeni bir oyun gibi göründüğü olduğu çok açık.

Tweet’in ilk kısmı, “maceraya” ve kesinlikle bazı mistik hislere neden olan bir “kadere” işaret ediyor. The Gallery, Conduction, Lone Echo ve Robinson gibi macera tarzı anlatı VR oyunları. Büyülü maceralara çıkabildiğiniz en güzel deneyimlerden bazıları, Sanzaru’nun böyle bir kurgu ile başa çıkmasını görmek harika olurdu. Hem Marvel Powers United VR hem de VR Sports Challenge (üzerinde çalıştıkları yeni lansman başlığı). Ucuza kolay alınabilecek basit kısa patlama tipi oyunlar olacak şekilde tasarlanan bir çok oyun oldu, bu yüzden artık daha zengin bir içerik ile VR oyun anlamında bizi daha geniş bir sistemin içine sokmalarını görmek isterim.

Sonuçta henüz bununla ilgili fazla bir şey bilmiyoruz. Sanzaru Games daha fazla detay verdikçe sizin ile paylaşamaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR