Lone Echo II Çıkış Tarihi Duyuruldu, Oculus PC İçin Ekimde Yayınlanacak

1 dakika, Okuma Süresi

Ready at Dawn tarafından Oculus PC’ye özel geliştirilen bilimkurgu macerasının uzun zamandır beklenen devamı olan Lone Echo II çıkış tarihi  bir çok ertelenmenin ardından nihayet netleşti, Ağustos ayında yayınlanması gerekiyordu, ancak  yayınlanmasına az bir süre kala bu yılın sonlarına ertelenmişti. Stüdyo, resmi olarak 12 Ekim’de yayınlanacağını duyurdu.

Lone Echo II, 2019’da yayınlanacağı duyurusundan bu yana birkaç kez ertelendi. Serinin ilki olan Lone Echo gibi, uzay yolculuğu macerası Oculus PC gözlükleri (Oculus Rift ve Quest) hedefleyen grafiksel olarak yoğun bir oyun olacak.

Link veya Air link aracılığıyla Quest bağımsız ve gözlük sahipleri de Lone Echo II’yu oynayabilecekler. Ayrıca, hem doğrudan finansman yoluyla hem de Facebook tarafından finanse sadece PC VR oyunu olarak yayınlacak, son PC oyunu olacak.

Lone Echo II Çıkış Tarihi

Ready at Dawn 28 Eylül’de bir blog gönderisinde Lone Echo II’nin 12 Ekim’de Oculus PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Buna Oculus Link veya Air Link üzerinden Oculus Rift ve Quest dahil.

 

Yorum yazın

TeknoVR